Kalėdų senelis Biržų kempinge

Š. ir M. Ramanauskų nuotr.
Biržų kempingas ruošiasi Kalėdoms. Nuo gruodžio 10 d. kempingo lankytojai turės galimybę susitikti su tikru Kalėdų seneliu, mažieji galės įteikti jam laišką, aplankyti nykštukų dirbtuves.
Šią žiemą staigmeną ne tik biržiečiams, bet ir turistams ruošia ir Biržų kempingo šeimininkai. Didžiųjų švenčių laikotarpiu turistų pamėgta vieta pavirs Kalėdiniu kempingu. Ilgai puoselėję šią idėją kempingo šeimininkai Šarūnas ir Mantė Ramanauskai šiemet pagaliau ją pasiryžo įgyvendinti.

“Šiuo sunkiu periodu norisi suteikti žmonėms kuo daugiau džiaugsmo ir gerų emocijų, tikėjimo šventiniais stebuklais, o tam puikus laikas – artėjančios šventės. Gera pasidžiaugti, kad pats tikrų tikriausias Kalėdų senelis šiais metais prieššventinį laikotarpį praleis Biržų kempinge“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė kempingo šeimininkai. Numatomas šventinio kempingo atidarymas – gruodžio 10 dieną. Nuo tada čia veiks Kalėdų senelio bei nykštukų dirbtuvė, netrūks kalėdinių lempučių spindesio, kalėdinių vaišių. Vaikai ir suaugusieji ne tik iš arčiau galės pamatyti, kaip gyvena Kalėdų senelis, bet su juo susitikti ir į rankas įteikti jam laišką.