Kaimas 30 metų gyvena viltimi turėti apšviestas gatves

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Gulbinų kaimo gyventojas Dainius Naumovas sako, kad gatvės apšvietimo žmonės laukia 30 metų ir svarsto, gal trūksta ūkiškumo tvarkant kaimų reikalus.
„Jau trisdešimt metų mes gyvename pažadais, kad Gulbinų kaime bus įrengtas apšvietimas. Vis žada ir žada, bet, kaip nesulaukiam, taip nesulaukiam. Labai tikimės, gal šiais metais gatvių apšvietimas pagaliau bus įrengtas“,- sako Gulbinų bendruomenės pirmininkas Vytautas Pranas Taura.

Gatves asfaltavo, bet apšvietimo stulpams pinigų neužteko

Gulbinų kaimo gyventojai seniai laukia – gal pagaliau bus rasta lėšų gatvių apšvietimui jų kaime? „Baisu vakare ir nosį iškišti. Nežinai, kas kur gali slankioti patamsyje. Nė vienos lempos, nė vieno žiburio, o mašinos važinėja. Čia gi puiki terpė ir visokio plauko vagims tarpti. Kas naktį matys, kas kur įlindo ar nugvelbė“, – guodėsi vienas kaimo gyventojas, nenorėjęs prisistatyti.

Gulbinų kaime gyvenantis Dainius Naumovas prisiminė, kad prieš kelis metus Gulbinų kaime klojo asfaltą ir tada žmonės tikėjo, jog kartu gatvių apšvietimą įrengs. „To asfalto neužteko per Upytės upelį tiltui išasfaltuoti ir dar kaimo gale, P. Drevinio gatvėje, iki kaimo ženklo likus porai šimtų metrų, irgi liko neišasfaltuota. Na, išėjo kaip išėjo, bet galvojome, kad va, mums pastatys žibintus. Pasirodo, tam pinigų neužteko“,- sakė D. Naumovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/