B. Petkevičiūtės nuotr.
Atokesnių kaimų gyventojai yra atskirti nuo Biržų miesto, nes nėra maršrutų, tačiau tais atvejais, kai atsiranda poreikis, ieškoma galimybių padėti.
Šią savaitę Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas susitiko su savivaldybės administracijos atstovais. Susitikimo metu kalbėta apie tai, jog Kučgalio gyventojai autobusu negali pasiekti Biržų, nes į šį kaimą nėra maršrutų.

Anksčiau keleiviai naudojosi Kauno įmonės „Kautra“ palaugomis – į Biržus važiuojantis autobusas pavežėdavo ir Kučgalio gyventojus. Tačiau panaikinus šį maršrutą, žmonės liko be susisiekimo su Biržų miestu.

Po susitikimo su savivaldybės atstovais, M. Šernas „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad teks ieškoti būdų, kaip Kučgalio gyventojus pavėžėti į Biržus, o paskui iš Biržų jie turėtų galimybę sugrįžti į savo kaimą.

“Kažkaip turėsime susitvarkyti su transporto trūkumu. Ieškosime būdų ir manau, kad mums pavyks – tai nėra neįmanoma, reikia tik gerai padirbėti“,- sakė parko direktorius. Jis svarstė, kad viena iš galimybių – išsinuomoti transportą arba pirkti naudotą autobusą. Kai autobusas pradės važiuoti į Kučgalį, jo grafikas būtų derinamas su bendruomene, atsižvelgiant į poreikį.