Įrengtu aikštynu džiaugiasi visi

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Vakar Biržų rajono VVG atstovai aplankė Gaižiūnuose įrengtą aikštyną.
Gaižiūnų bendruomenė pasinaudojo Biržų rajono Vietos veiklos grupės (VVG) suteikta galimybe ir, pateikusi paraišką, gavo finansavimą projektui „Sportuojame visi ir maži, ir dideli“.

Vakar Biržų VVG atstovai lankėsi Gaižiūnuose ir vertino, kaip sekėsi projekto įgyvendinimas, ar visos paramos lėšos panaudotos teisingai. Paramos suma siekė beveik 30 tūkst. eurų, o dar 20 proc., tai yra 7500 eurų, skyrė savivaldybė.

Gaižiūnų bendruomenės pirmininkas Adolfas Jasinevičius, pasitikęs svečius, aprodė ir papasakojo, kaip specialia danga buvo įrengta aikštelė, kurioje jaunimas žaidžia krepšinį, čia yra ir lankai tinkliniui, o netoliese įrengta žaidimų aikštelė mažiesiems, sporto treniruokliai. Projekto lėšų užteko palapinei bei suolams įsigyti.

„Norėjome pasinaudoti finansavimu ir sutvarkyti vandentiekį, tačiau tokios galimybės neturėjome. Pasirinkome sporto aikštelę. Iš pradžių abejojome, nes kaime nedaug vaikų, tačiau esame labai laimingi, nes į Gaižiūnus dabar susirenka net iš aplinkinių kaimų. Liepos 6-ąją čia organizavome renginį vaikams. Žmonės patenkinti tokia investicija“,− pasidžiaugė A. Jasinevičius.