Ignas Šakuro pergudravo sistemas, o tada nusprendė prisipažinti

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Dvidešimtmetis biržietis su draugu sukūrė kodą, kuris padirbo daugiau nei 200 tūkst. parašų.
Dar metų pradžioje gyventojai buvo kviečiami pasirašyti peticiją dėl Žmogaus teisių komiteto pirmininko Tomo Vytauto Raskevičiaus nušalinimo nuo pareigų. Tada per ganėtinai trumpą laiką surinkta 365 tūkst. parašų, kurie pristatyti į Seimą. Su šiais parašais akcijos organizatoriai pradėjo kruopščiai planuoti Šeimų gynimo maršą.

Artėjant datai, kai kovojantys už tradicines šeimas planavo vienytis ir traukti į sostinę, tarsi iš giedro dangaus prabilo biržietis, dvidešimtmetis Ignas Šakuro. Jis prisipažino sukūręs kodą, kuriuo padirbta 295 tūkstančiai parašų, atsidūrusių Seime. Pasak jaunuolio, dėl tokio akibrokšto kalti patys renginio organizatoriai, nesugebėję užtikrinti reikiamo saugumo. „Biržiečių žodis“ kalbina vaikiną, kuris pergudravo informacines sistemas – kaip spėja studijuoti skirtingose šalyse ir kaip atranda laiko tiek programavimui, tiek ir kitoms veikloms.

Papasakokite apie save. Ką veikiate gyvenime?

Pagrindinis mano dėmesys pastaruoju metu yra studijos. Esu antro kurso Edinburgo studentas. Mokausi chemiją, taip pat esu pasirinkęs gretutines fizikos studijas. Be to, esu pirmo kurso Vytauto Didžiojo universiteto studentas. Čia esu pasirinkęs švietimo studijas. Laisvalaikiu mėgstu šokius ir muziką. Vasarą ketinu suburti muzikos grupę, kur plėtočiau savo pomėgius ir gebėjimus. Kadangi tobulinu savo vokalinius sugebėjimus privačiose pamokose, ketinu būti grupės vokalistu bei lyderiu.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos