Gyventojams nervus tampo iš krano bėgančios drumzlės

Gyventojų nuotr.
Prieš pora dienų valytas aeratorius vėl prikaupė apnašų.
Biržų miesto Vilniaus g. 12 daugiabučio gyventojai turi rūpestį, kuris daugumai nežinomas. Jau rutina tapo kas porą dienų išvalyti maišytuvo aeratorių. Daugelis net pamiršta, kad šis krane įmontuotas sietelis sulaiko susikaupusias nuosėdas ir nešvarumus, esančius vandenyje, tačiau biržietis Šarūnas Pučeta pasakojo, kad po poros dienų ant aeratoriaus nusėda toks tirštas nešvarumų sluoksnis, kad jį tiesiog būtina pašalinti.

Problema po renovacijos

Problema su apnašomis vandenyje Š. Pučetą vargina jau kelerius metus. „Kol name nebuvo atlikta renovacija, pakeistas vamzdynas, apie tokias bėdas gyventojai net negalvojo. Vanduo buvo švarus, kokybiškas, o aeratoriai švarūs. Kolegei per pusę metų užsinešė aeratoriai, o mums per 1-2 dienas. Užsikišo net naujai sumontuota dušo įranga“,− sakė biržietis.

Š. Pučeta jau kreipėsi į visas įstaigas, kurios galėtų padėti. „Kreipėmės į „Biržų vandenis“, namą administruojančią įmonę „Mano būstas Aukštaitija“. Pastarosios įmonės meistras pasiūlė tiesiog išsukti vandens maišytuvo aeratorius ir jų nenaudoti“,− sakė biržietis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/