Gyventojams langų remonto paslaugas siūlo profesonalai ar apsimetėliai?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Vasario 12 dienos „Biržiečių žodžio“ numerio straipsnyje „Langų ekspetų paslaugos sukėlė abejonių“ pasakojome istoriją apie gyventojus, kurie sunerimo dėl telefonu paskambinusios įmonės, siūliusios nemokamai pasitikrinti langų kokybę.

Viena iš susisiekusių su redakcija moterų sutiko pasinaudoti paslauga, tačiau nerimavo, kad bus papuolusi į sukčių pinkles.

Paprašėme, kad padėtį išsiaiškintų policijos pareigūnai. Kaip paaiškėjo, įmonė yra reali ir su jokia sukčiams priskiriama veikla nėra susijusi. Redakcijos žiniomis, UAB „Remvalus“ tikrai vykdo tokią veiklą ir teikia nemokamas konsutacijas bei nemokamą langų patikrą.

Su mumis susisiekė įmonės vadovas Remigijus Petkus. Jis paaiškino, kad gyventojai gali būti ramūs – įmonės darbuotojai turi teisę lankytis butuose karantino metu, jie laikosi visų atsargumo priemonių.

Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams apie sukčius, patikrinti nemokamai gyvenamųjų butų langų būklę kyla nemažai problemų iš tiesų tuo užsiimančioms profesionalioms įmonėms. Apie tai pasakoja UAB „Remvalus“ vadovas Remigijus Petkus:

„UAB „Remvalus“ langų remonto komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, užfiksuojančių rankenėlių su apsauga nuo vaikų bei įsilaužimų ir žaibiškos vagystės, montavimo darbus. Tiesa, šiuo atveju mūsų darbą gerokai apsunkino pasirodę pranešimai žiniasklaidoje. Klientai sutrinka: savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai ar profesionalai? Kaip atskirti? Mūsų įmonė dėl susitikimo telefonu visuomet tariasi iš anksto. Informaciją galite pasitikrinti mums paskambinę telefonu. Galite skambinti tiesiai vadovui tel. 8 604 24268. Taip pat informaciją pasitikslinti visada galite internetiniame puslapyje www.remvalus.lt Be to, pažymėjimo paprašykite darbuotojui dar neįžengus pro duris. Pažymėtina ir tai, jeigu klientas norės tik konsultacijos, jam bus suteikta nemokamai ir tikrai už tai neteks mokėti.“

 

 

 

„Biržiečių žodžio“ nuotr.