Gaisras suniokojo namą

Biržų PGT nuotr.
Kupreliškio kaime antradienio sutemose ugnis pasiglemžė gyvenamąjį namą.
Lapkričio 16-osios vakarą, kelios minutės po pusės dešimtos, Kupreliškio kaimo gyventojai išgirdo poškėjimus. Išėję į kiemą pamatė kraupų vaizdą – degė kaimynystėje esantis gyvenamasis namas.

Nieko nelaukę kupreliškiečiai iškvietė gelbėtojus. Po kelių minučių, atvykus vietiniams ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Vieno aukšto medinio pastato šiferinis stogas nudegė, išdegė bei buvo nuardyta apie 8 kvadratiniai metrai perdangos, namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai sulieti vandeniu.

Pastate nebuvo dūmų detektoriaus, tačiau jis pastato ir nebūtų išgelbėjęs – name niekas negyveno. Pastatas buvo lankomas ir naudojamas visuomeniniams poreikiams – čia rinkdavosi kaimo gyventojai praleisti laisvalaikį. Name buvo stalo teniso stalas, treniruokliai.

Pasak Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Nerijaus Gudo, gaisro priežastis kol kas neaiški. „Kol kas vyksta tyrimas gaisro priežasčiai nustatyti. Gaisras galėjo kilti dėl gedimo elektros instaliacijoje, dėl neatsargaus elgesio su nuorūka, neatmetama padegimo versija. Tyrimą pradėjo ir Biržų policijos komisariatas. Nudegė visa palėpė bei sandėliukas pirmame aukšte. Manome, kad jame ir buvo gaisro židinys“,- pasakojo N. Gudas.