Asmeninio albumo nuotr.
Kai Justas Kaveckas savo žmonai Tomai pasiūlė: „gal ką nors darom...“, moteris, gerai pagalvojusi, pritarė: „O kodėl gi ne?“ ir įsigijo AB AVANTI HR akcijas.
Beveik prieš metus Biržų mieste UAB AVANTI HR akcijas įsigiję nauji savininkai – inžinierė Toma ir miškų pardavimo platformos “Foros global” įkūrėjas ir vadovas Justas Kaveckai atnaujino patalpas, plečia maitinimo verslą ir tiki, kad sukurtoje jaukioje aplinkoje žmonės rinksis ne tik pavalgyti, bet ir maloniai praleisti laiką. „Yra dalykų, kurie nė velnio neapsimoka, bet jauti kad reikia... Reikia pačiam. O jeigu dar matai, kad tai vertina ir kitas, negali nedaryti“,- patikino įmonės direktorė T. Kaveckienė.

O kodėl gi ne?

Kai jauni žmonės turi svajonių ir kartu jas įgyvendina, tai negali nesisekti. Juolab, kai tikima žmonėmis, kai dalinamasi sriubos lėkšte, kurios paprašo pro šalį einanti senutė, kai negailima investicijų vaikų žaidimo aikštelei ar kokybiškam apgyvendinimui, kai dėmesys sutelkiamas į daugelį kitų dalykų, kurie nėra matomi, tiesiog jaučiami... „Apima reikalingos veiklos jausmas… Kažkam tai gal tik sriuba, kažkam – ryšys su žmogumi. Ne viskas gyvenime yra dėl pelno ar apsimokėjimo“,- šypsosi UAB AVANTI HR direktorė T. Kaveckienė.

„Nebuvo mano svajonė turėti restoraną. Nebuvo tai mano tikslas. Nebuvo ir planų sugrįžti į Biržus, nors čia esu gimusi ir augusi... Mes buvome didelio miesto žmonės, norėjome jame gyventi. Karantinas parodė, kad galima gyventi ir atokiau. Kad galima gyventi ir mažesniame miestelyje“,- mintimis dalinosi verslininkė Toma.

Karantinas jaunai šeimai, auginančiai du mažamečius vaikus, įrodė, kad ne didmiesčio pramogos yra svarbiausios, bet maloniau gyventi patogioje, jaukioje erdvėje, kurioje daugiau gamtos, daugiau žalumos, šviežesnio oro... Kadangi Tomos vyras Justas yra nekilnojamojo turto įveiklintojas, tai ir nusprendė įsigyti viešbutį, kuris kartu teikia ir maitinimo paslaugas. „Gal ką nors darom?“- pasiūlė jis žmonai. O Toma, gerai pagalvojusi, pritarė: „O kodėl gi ne?“

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/