Daugiabučių stogų skylių lopymo ypatumai – užtruko, bet pažadėjo užtaisyti

I. Butkevičiūtės nuotr.
„Per sieną ir laidus į elektros skydinę teka lietaus vanduo, o nuo drėgmės brinksta ir sunkiai darinėjasi durys“,- Vabalninke, Pergalės gatvėje esančio daugiabučio problemas vardija Kęstutis Balinskas, nesulaukiantis namo administratoriaus pagalbos.
Daugiabučio namo, esančio Vabalninko mieste, Pergalės gatvėje Nr. 8 A gyventojas Kęstutis Balinskas nesiskundžia gyvenimu – šis kraštas jam patinka, tačiau yra viena problema – per pastato stogą vidun teka lietaus vanduo. „Norisi gyventi gražiai ir patogiai, kad per stogą nevarvėtų. Juk mokame mokesčius, bet administratoriaus dėmesio nesulaukiame“,- pasiguodė vyras.

Nusipirko butą – „išlindo“ problemos

Ponas Kęstutis, sulaukęs pensinio amžiaus, gerai paskaičiavo ir nusprendė iš Panevėžio persikelti gyventi į Biržų rajoną. Jis Vabalninke įsigijo butą viename iš daugiabučių namų. „Galvoju, ramiai sau gyvensiu – man vieta ir aplinka patinka. Bet viena bėda – paaiškėjo, kad įsigijus viršutiniame aukšte esantį butą, reikės vargti dėl kiauro stogo“,- skundėsi vyras.

Jis teigė pats bandęs taisyti stogo skyles, bet suprato, kad tai – beviltiškas darbas. „Pats užlipau ant stogo išsiaiškinti, kokia problema ir kaip ją galima išspręsti, nes vanduo tekėjo mano buto sienomis“,- pasakojo vyras.

Jis pasibaisėjo supratęs, kad aplink kaminus yra tokios kiaurymės, kad ranką galėtum prakišti. „Įsivaizduokite, užlipau ant stogo ir pakraupau – aplink kaminus žiojėjo didžiulės skylės, kai kur didesnės už mano kumštį. Vanduo tiesiog žliaugė pro jas į vidų, o paskui – mano buto ir laiptinės sienomis“,- skundėsi ponas Kęstutis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/