Biržų miesto šventė prasidės parodos atidarymu

Biržų miesto šventė prasidės liepos 30 d., ketvirtadienį, 18 val. ,,Portfolio“ meno galerijoje tapytojo Viktoro Paukštelio ir gamtininko Mindaugo Ilčiuko parodos ,,Ornitologo sapnas“ atidarymu. Visų susirinkusių laukia staigmena – trumpas koncertas.

„Turime Biržuose unikalią kavinę-meno galeriją, kurioje puoselėjamas šiuolaikinis menas bei kuriama unikali atmosfera. Labai džiaugiamės, kad ir miesto verslininkai bei menininkai prisijungia prie šventės organizavimo ir visi bendrai kuria šventinę nuotaiką. Džiaugiuosi ir dėkoju visiems už iniciatyvas“, – sakė Biržų rajono meras Vytas Jareckas.

Kavinėje-meno galerijoje veikia kavinė, vegetariška virtuvė, yra atskira erdvė konferencijoms, seminarams, teikiamos dizaino paslaugos ir eksponuojami meno kūriniai, kuriuos galima ir įsigyti.

„Norime biržiečiams parodyti, kad yra ir kitoks menas, todėl kviečiame įdomesnius menininkus ir kūrėjus rengti savo kūrinių parodas mūsų galerijoje. Ir ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius“. „Portfolio“ – vieta, kurioje menas tampa sielos maistu ir maloniu atradimu“, – sako galerijos šeimininkė Lijana Judickaitė.

Pasak galerijos šeimininkės, parodos keičiamos kas 1,5–2 mėnesius. Dabar galerijoje eksponuojami ankstyvosios kartos menininko akvarelisto, tapytojo ir grafikos dizainerio Vlado Lisaičio unikalios technikos atspaudai – grafika. Be to, čia galima įsigyti vienetinių, rankų darbo juvelyrikos dirbinių iš Aiste Jewelry ir „Maži dalykai“ kolekcijų. Taip pat galerija turi išskirtinių namų kvapų ir žvakių iš ,,Blue Sparrow Candle Co“. Čia galima įsigyti ir mados iliustratorės Martynos Jančaitytės vienetinių marškinėlių iš paskutinės jos kurtos kolekcijos.

„Skatiname sąmoningą vartojimą ir kokybiškus produktus, taip prisidedame prie gamtos tausojimo“, – teigia L. Judickaitė.