Ar dalyvavimas politikoje suteikia daugiau galimybių įsidarbinti?

Ž. Maniko nuotr.
Redakcija sulaukė laiško, kuriame abejojama „skaidriu“ tarybos narės Dominykos Tribienės įdarbinimu Biržų „Saulės“ gimnazijoje, tačiau pati pedagogė tikina, kad nėra jokių protekcijų – ji dalyvavo atrankoje ir buvo priimta į darbą.
Redakciją pasiekė laiškas, pasirašytas Vidmanto vardu. Laiške autorius stebisi savivaldybės tarybos narės Dominykos Tribienės įdarbinimu Biržų „Saulės“ gimnazijoje. Jo žodžiais, žemiausią kvalifikacinę kategoriją turinti politikė, mokytojos darbą tikėtina gavo dėl politinių sumetimų. Ir, anot autoriaus, prie to tikėtina prisidėję asmenys – gimnazijos direktorius Marius Skardžius, administracijos direktorė Irutė Varzienė ir vicemerė Audronė Garšvaitė. Pastarieji patikina, jog tai – priešrinkiminis šmeižtas.

Abejotina autorystė

Į „Biržiečių žodžio“ redakciją atkeliavo laiškas, pasirašytas Vidmanto vardu. Iš jame pateiktos išsamios informacijos, būtų galima spėti, kad laišką rašęs asmuo yra ugdymo įstaigos, apie kurią kalbama, bendruomenės narys. Tačiau taip pat neatmetama versija, kad būtent tokį vardą autorius nurodė tikslingai, siekdamas suklaidinti visuomenę, o galbūt kažkam ir pakenkti. Spėjimų yra daug, bet ne jie svarbiausia. Susidomėjimą kelia pats laiško turinys...

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com