Ar bausti gali ne tik policija?

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Ar visi žinote, ką tiksliai reiškia šis kelio ženklas?
Visai neseniai sulaukėme vieno biržiečio skambučio. Vyrui buvo įdomu sužinoti, kokias teises turi Biržų rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Prieš kurį laiką biržietis gavo laišką, kuriame ant administracinio protokolo puikavosi ne policijos komisariato, o Viešos tvarkos skyriaus specialisto pavardė. Jam nuvykus į skyrių, specialistė parodė nuotrauką, kurioje matosi stovintis automobilis Biržų Gimnazijos gatvėje, kur yra kelio ženklas stovėti draudžiama.

Taisykles vis tik pažeidė

Vyras piktinosi, kad esant tokiam kelio ženklui, atkarpoje sustoti galima, tačiau stovėti negalima. „Mano automobilį nufotografavo iš galo. Net nepasižiūrėjo, ar aš esu automobilyje. Nemanau, kad padariau nusižengimą. Tiesiog sustojau ir laukiau ateinančios žmonos“,− pasakojo vyras.

Vairavimo mokyklos „Ekodraivas“ KET specialistas Vytas Juška sakė, kad vyras Kelių eismo taisykles (KET) pažeidė. „Ženklas stovėti draudžiama leidžia tik įlipti−išlipti, pakrauti−iškrauti. Jei vairuotojas nors kiek stovėjo ir laukė, tai jau traktuojama kaip pažeidimas“,− sakė V. Juška.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/