Nerijaus GUDO nuotr.

Praėjusį penktadienį, 23.46 val. Pastaunyko gatvėje degė mūrinis individualus dviejų aukštų namas. Atvykus ugniagesiams, buvo uždūmintos patalpos. Gaisro židiniai įsiplieskė antrajame namo aukšte. Gesindami ugnį ugniagesiai nuardė 10 m² grindų, 1 m² lubų, 8 m² sienos. Aprūko du kambariai.

Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. inspektorius N. Gudas „Biržiečių žodžiui“ sakė, jog namo savininkė išvykusi į Norvegiją, name gyveno jos brolis. Kadangi name ugnis buvo išplitusi židiniais, jautėsi į benziną panašus kvapas, kilo įtarimas dėl padegimo. Namo savininkės brolis gaisro metu buvo namie, užsidegė jo drabužiai. Vyras, anot N. Gudo, šoko į šalie esančią upę. Jam buvo patarta kreiptis į medikus. Įtariama, kad jis ir galėjo sukelti gaisrą. Anot N. Gudo, vyras galimai buvo neblaivus. Policijos pareigūnai dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Anot N. Gudo, namas draustas. Malšinant ugnį, užlietas pirmasis namo aukštas. Nukentėjo lubos, grindys, kai kurie baldai. Siekiant iki galo numaldyti ugnį, ugniagesiams teko ardyti ir dalį grindų, sienų, nes po grindimis buvo spalių sluoksnis, sienose – polistirolo granulės. Ugnį malšino trys ugniagesių ekipažai.