Išvarė vairuotoją iš daugiabučio namo kiemo

Felikso Grunskio nuotr.
Prie įvažiavimo į Rotušės 13 ir 15 numeriais pažymėto namų kiemo nėra jokių draudžiamų ženklų, kad į tą kiemą draudžiama įvažiuoti.

Vienas biržietis (redakcijai vardas ir pavardė žinoma) pasiguodė, kad trumpam buvo užsukęs į Rotušės g. 13 namo kiemą. Mat reikėjo į gretimą namą nunešti lauknešėlį. Kieme buvo kelios laisvos stovėjimo automobiliams vietos. Vos sustojus vienoje iš vietų ant vairuotojo pradėjo šaukti kieme buvęs vyras: „Šiame name negyveni, tad dink iš kiemo, nes iškviesiu policiją!“ Vairuotojas bandė aiškinti, kad užtruks tik 5 minutes, bet vyras ir toliau šaukė, pradėjo vairuotoją įžeidinėti, jam paklausus: ar šis kiemas yra privatus? Vairuotojas, nenorėdamas gilinti konflikto ir gaišinti policijos, iš kiemo išvažiavo. Klausė: ar jis sustojęs daugiabučio namo kieme pažeidė KET taisykles? O gal nusižengė vyras, grubiai varydamas vairuotoją iš kiemo, nors įvažiavimas į kiemą nėra pažymėtas jokiais draudžiamais ženklais? Gal tikrai reikėjo kviesti policiją, kad šiam piliečiai būtų surašytas protokolas dėl savavaldžiavimo?

Šį biržiečio pasakojimą persiuntėme Biržų policijos komisariatui. Mums lakoniškai ir aiškiai atsakė komisariato specialistas Jaunius Jurelevičius: „Užsipuolęs vyras yra neteisus...“

 

Susijusios naujienos