I. Butkevičiūtės nuotr.
Biržų rajono gyventoja Rita, susirgusi sunkia liga, kasdien privalo naudoti įklotus, kurių jai pakankamai valstybė neskiria. Praradusi viltį, moteris prašo gerų žmonių pagalbos.
Biržų rajono gyventoja Rita prieš trejus metus išgirdo siaubingą žinią – ketvirtos stadijos gimdos kaklelio vėžys. Liga visiškai pakeitė moters gyvenimą – kasdien ji privalo naudoti specialias higienos priemones , kurių, deja, valstybė suteikia nepakankamai, o pati jų įsigyti neturi galimybių. Netekusi vilties moteris prašo gerų žmonių pagalbos...

Bijo, kad pasmerks ir nesupras

„Nenorėčiau, kad būtų įgarsintas mano tikrasis vardas, nes žinote, kokie žmonės... Pasmerks, nuteis, praeities klaidas prikaišios ir dar nebūtų istorijų prikurs. Aš pati puikiai žinau, kaip gyvenau, kokias klaidas gyvenime dariau. Ir dabar nesikreipčiau į nieką pagalbos, pati kapstyčiausi, kaip sugebu. Va, dar socialinė darbuotoja padeda... Bet, kad dabar neturiu kitos išeities, tik kreiptis į geros valios žmones... Esu dar jauna moteris, žinau, kad kitiems yra blogiau nei man, bet problema tokia didelė, kad nebežinau, ko griebtis...“,- į „Biržiečių žodį“ kreipėsi viena Biržų rajono gyventoja. Rita (vardas pakeistas, redakcijai žinomas), gyvena viename iš rajone esančių kaimų, kur žmonės patys kuriasi savo gyvenimą kaip išmano. Nėra čia nei didelių pramogų, nei patrauklių darbo pasiūlymų, likę tik žmonės, ištikimi savo kraštui ir atkakliai nenorintys niekur keltis, keisti gyvenamosios vietos, nei gyvenimo būdo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/