Nauja procedūra toms, kurios turi ką slėpti

Asmen. album. nuotr.
Procedūros metu infraraudonieji spinduliai prasiskverbia giliai į odą ir išskaido bei naikina riebalų ląsteles, pagerina kraujotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje.
Grožio paslaugų industrija Biržuose žengia dar vieną žingsnelį į priekį. Biržietė Vika Gasiūnienė į savo gimtąjį miestą įnešė naujovę – aparatą, kurio galima ne tik sustangrinti, sulyginti odą, bet ir sumažinti celiulitą, taip pat – ir kūno apimtis.

Pirmas toks aparatas rajone

Mintis pasukti grožio industrijos kryptimi ir atsidaryti savo kabinetą Biržuose Vikai kilo dėl tokių paslaugų trūkumo savame mieste.

“Norėdama pasidaryti kai kurias procedūras dažniausiai važiuodavau į didesnius miestus, nes Biržuose tokių paslaugų nebuvo. Taip sugaišdavau visą dieną. Todėl pagalvojau: o kodėl pačiai neatidarius savo kabineto ir nepasiūlius biržietėms paslaugų, kad baigtųsi panašios problemos“,- kalbėjo Vika.

Moteris įsigijo „Velashape“ aparatą, kurio atliekama celiulito naikinimo ir kūno modeliavimo procedūra. Nors tokia procedūra Biržuose naujovė, ją jau skuba išbandyti savimi besirūpinančios moterys.

“Mes visos norime būti gražios ir vis randame savyje kažką, kas mums nepatinka, ieškome būdų, kaip tų netobulumų atsikratyti. Procedūrą, kurią dabar atlieku moterims, išbandžiau pati ir mano lūkesčiai pasiteisino – oda tikrai tapo lygesnė ir stangresnė“,- kalbėjo Vika.

Pagerina odos būklę

Procedūra, atliekama „Velashape“ aparatu, yra skirta moterims, kurios nori sumažinti celiulitą ir padailinti kūno formas. Jos metu infraraudonieji spinduliai prasiskverbia giliai į odą ir išskaido bei naikina riebalų ląsteles, stimuliuoja fibroblastus, skatina kalogeno gamybą, pagerina kraujotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje. Panaikinus perteklinius riebalus,sustangrėja oda, ji atrodo lygesnė, pasikeičia jos tekstūra ir išvaizda.

Procedūra yra neskausminga, jos metu jaučiama maloni šiluma. „Ji tinkama visiems odos tipams, gali būti taikoma bet kuriuo metų laiku, gali trukti iki dviejų valandų, priklauso nuo to, kokias kūno vietas klientė pageidauja patobulinti“, – kalbėjo Vika. Procedūra gali būti atliekama įvairioms kūno zonoms: šlaunims, rankoms, sėdmenims, šonams, pilvui.

Rezultatas pastebimas po pirmo karto

“Kiekvienos moters oda yra skirtinga, vienoms probleminis yra visas kūnas, kitoms – tik šlaunys ar sėdmenys. Nuo to ir priklauso, kiek kartų klientei procedūrą reikia atlikti, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Kitoms jau ir po pirmos procedūros matosi didelis skirtumas“,- pasakojo Vika.

Pasak jos, jei norima pasiekti akivaizdžius odos pasikeitimus, rekomenduojama atlikti 5-10 procedūrų. O paskui, kad būtų palaikoma gera odos būklė, užtenka ir karto per mėnesį. Tarp procedūrų turi būti mažiausiai vienos savaitės intervalas, nes reikia laiko, kol oda visiškai atsigauna. Procedūra gali užtrukti ir iki dviejų valandų, priklauso nuo to, kokiai kūno vietą klientė pageidauja ją taikyti. Vikos kabinete yra galimybė įsigyti 5 procedūrų kursą, kuris dažniausiais yra reikalingas visoms, tuomet kaina yra mažesnė negu perkant kiekvieną procedūrą atskirai.

Reikia rūpintis savimi

Pasak Vikos, jokių specialių priemonių po procedūros naudoti nereikia, oda prižiūrima įprastai – maitinant ir drėkinant ją losjonais ar kitomis kūno priežiūros priemonėmis. Po procedūros oda būna šiek tiek paraudusi, bet tai tą pačią dieną ir praeina.

“Kai oda tampa lygesnė ir stangresnė, kūnas vizuliai atrodo dailiau. Tačiau negalima tikėtis stebuklų, jei pati moteris savęs neprižiūri. Turi būti ir klientės indėlis, vien procedūromis tobulybės nepasieksi. Jeigu moteris litrais gers kapučino kavą, valgys bandeles, gulės ant sofos ir tikėsis, kad procedūra viską išspręs, tai stebuklų nebus“,- kalbėjo Vika.

Sveika gyvensena – efektyvesnis rezultatas

Norint, kad „Velashape“ aparatu atliekama procedūra būtų dar veiksmingesnė, o pinigai neišleisti veltui, klientėms rekomenduojama taikyti sveikos gyvensenos principus: gerti daug vandens, daugiau sportuoti, sveikiau maitintis, atsisakyti žalingų įpročių ir pan.

Kontaktai

Vikos Gasiūnienės kabinetas yra įsikūręs grožio studijoje „Anatomija“, adresu: Vytauto g. 42-31, Biržai. Užsiregistruoti procedūrai galima tel. 8 613 41544 arba asmenine žinute „feisbuko“ paskyroje „Kūno ir veido estetika Biržuose“.

Kankina daugumą moterų

Statistikos duomenimis, su celiulitu kovoja beveik 98 proc. moterų. Tik pas vienas jo yra mažiau, o pas kitas – daugiau. Nelygi, gruoblėta, suglebusi oda, primenanti apelsino žievelę – vaizdas, dažniausias matomas ant kojų ir sėdmenų, yra sukeltas odos riebalinio audinio pokyčių. Poodiniame riebaliniame audinyje dėl tam tikrų priežasčių padidėja riebalų ląstelės, kurios iškraipo odos paviršių. Nors celiulitas negali būti panaikinamas visam laikui, imantis efektyvių priemonių, jį galima padaryti beveik nepastebimu.

Užs. 4784