Gydytoją nuvylė savivaldybės pozicija

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
“Žinote, čia visai kiti dalykai, jie nori save pateisinti ir tiek“,- nusivylusi politikų sprendimu atidėti Šeimos gydytojų centro prašymą prisijungti prie trūkstamų specialistų pritraukimo, kalbėjo įstaigos direktorė Elena Šakelienė.
Praeitą savaitę įvyko posėdis, kuriame svarstytas UAB „Biržų šeimos gydytojų centro“ prašymas dalyvauti trūkstamų specialistų pritraukimo programoje. Panašu, kad privačiai klinikai savivaldybės malonės dar teks palaukti – komisijos nariai vienbalsiai nutarė prie svarstymo sugrįžti tada, kai bus pasirašyta sutartis dėl Sveikatos centro steigimo. Tokį sprendimą centro direktorė Elena Šakelienė vertina kaip savivaldybės nesirūpinimą gyventojų sveikata.

Nusivylė sprendimu

“Labai nusivylėme. Manau, kad tai visai skirtingi klausimai – Sveikatos centro steigimas specialistų pritraukimo programa. Nesuprantu, kodėl taip vertina. Savivaldybė gal nelabai rūpinasi rajono gyventojų sveikata“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė Šeimos gydytojų centro vadovė Elena Šakelienė, kuri taip pat buvo pakviesta dalyvauti posėdyje.

“Jau esu sakiusi – kai reikėjo mūsų pagalbos, tai mes padėjome. O kai jos reikia mums – nieko, juk ir mes aptarnaujame rajono gyventojus“, – kalbėjo E. Šakelienė.

Anot jos, toks atidėjimas, yra ne kas kita, kaip tik pasiteisinimas. “Sakė, kad dar svarstys, o ar svarstys, nežinau. Bet žinote, čia visai kiti dalykai, jie tik nori save pateisinti“,- nusivylimo neslėpė centro direktorė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com