Radži Aleksandrovičius: „Neįsivaizduoju savęs be muzikos ir scenos”

Asmeninio albumo nuotr.
Radži: „Prisimenu, būdamas paaugliu dažnai sapnuodavau, jog aš scenoje dainuoju, o žmonės man ploja, ploja. Kaip matote, išsipildė mano sapnas“.
Praėjusią savaitę vienintelis ir nepakartojamas Radži pakerėjo Biržų rajono gyventojus, surengęs efektingą pasirodymą šventėje „Pabiržė dūzgia“. Radži Aleksandrovičius – Lietuvos dainininkas, išgarsėjęs 2006 metų televizijos realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“. Visiems puikiai žinomos jo atliekamos dainos – „Ką daryt“, „Čigono meilė“, „Kilkit balti balandžiai“. 2008 metų internetinio portalo „Klubas“ surengtuose „Metų įžymybės“ rinkimuose Radži surinko 28697 balsus ir užėmė 1 vietą, o 2016 metais kartu su Laisva nugalėjo televizijos šou „Žvaigždžių duetai“. Šiandien Radži – „Biržiečių žodžio“ pašnekovas.

Jūs scenoje visada puikios nuotaikos. Ar nebuvo Jūsų gyvenime juodų dienų? Jei buvo, kaip su tuo susitvarkėte?

Mano gyvenime buvo daug įvairių įvykių, bet pamažu viskas susitvarkė. Aš neužsiimu savigrauža. Kai būna prastas ūpas, pabūnu vienas, pamąstau ir viskas gerai. Gal toks mano charakterio bruožas, kad turiu pats su savimi ir pasitarti bei susitvarkyti. Žinote, artistas į sceną eina ne tam, kad blogą nuotaiką demonstruotų, o tam, kad žmonėms ūpą pakeltų, džiugintų, linksmintų, todėl turi visada šypsotis, būti linksmas ir smagus.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos

2021-09-07
Komentarai: