Justinas Jankevičius: „Tegu tamsos jėgos pasiklysta ir niekada neranda kelio į Biržus“

Asmeninio albumo nuotr.
Justinas Jankevičius sako, kad į sceną atvedė pats save, nes buvo hiperaktyvus vaikas, kuriam mokykloje buvo svarbu ne atsakyti į mokytojų užduotą klausimą, bet atsakyti taip, kad mokytojai juoktųsi.
Praėjusią savaitę Biržų kultūros centro scenoje pasirodė „Domino“ teatras su interaktyviu šou „Sex guru“, o vienas iš aktorių – puikiai visiems pažįstamas televizijos laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius. Jis sako, kad negimstama nei aktoriumi, nei humoristu, nei žurnalistu. Į visas veiklas, kurių siekia žmogus, jis turi įlieti daugybę prakaito, darbo, bandymų, treniruočių ir kantrybės. Kai išplaki visą šitą turinį, gauni tokį kokteilį, kuris stebina ne tave patį, bet ir tą, kuris tą kokteilį ragauja. Šiandien „Biržiečių žodžio“ svečias – populiarus Lietuvos žmogus Justinas Jankevičius.

Jūs gimėte ir augote Vilniuje. Ryškiausi vaikystės prisiminimai?

Taip, mano vaikystė prabėgo Vilniuje, Fabijoniškių rajone. Čia augau, kaip ir visi vaikai, bet aš turėjau prabangą – gyvenome netoli miško ir galėjau ten lankytis, kada tik panorėjęs... O vaikystė, kaip ir visų tuomečių vaikų, – laukinė, be mobilių telefonų, be nuolatinės tėvų kontrolės, su lankais, krepšiniu, su gyvenimu gatvėje ar miške. Išeini į lauką ir grįžti tada, kada pasakyta. Augau kartu su šešeriais metais vyresne sese, kuri buvo grupės „Fojė“ fanė, ji mane supažindino su muzika. Beje, mūsų namuose muzika skambėdavo nuolat, nes tėtis buvo „Hiperbolės“ fanas. Na, o tai, kad sesė buvo už mane vyresnė šešeriais metais, jaučiau privalumą, nes sesės „bachūrai“ man suteikdavo saugumą mokykloje. O mokykloje buvo ir pykčių, ir rūkymo už namo kampo, ir muštynių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com