Gimusi pačiu laiku, mylinti žmogų, keliones ir... netgi išmokusi vairuoti autobusą...

Asmeninio albumo nuotr.
„Visos moterys gyvenime pirmiausia pamato asilus“, – pasakė gidas Torunėje ir padarė foto...
Kiekviena mūsų diena – kelionė. Kelionė į save, į supantį pasaulį, į žmones... Nuostabiausias jausmas – sugrįžus iš kelionės padėti galvą ant savos pagalvės... Apie savo gyvenimo kelionę šį kartą pasakoja grynakraujė biržietė Biržų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė ir gidė Danguolė Gasiūnienė.

Papasakokite apie savo gimtinę, vaikystę, tėvų namus... Kas labiausiai išliko atmintyje?

Esu tikra biržietė, vienturtė dukra, gimiau paprastų darbininkų šeimoje, Agaro mikrorajone. Gyvenome nuosavame name, bet turėjome senelius, kurie gyveno kaime, todėl vasaromis tekdavo nemažai laiko praleisti kaime. Buvau paprastas vaikas, augantis paprastoje, bet ne prastoje šeimoje. Vaikystė buvo gera, šviesi, laiminga. Aš kartais sakau, jog gimiau pačiu laiku ir pačioje gražiausioje pasaulio vietoje.

Mokėtės Biržų Kaštonų vidurinėje mokykloje. Kokie Jūsų mokyklos laikų prisiminimai?

Aš atėjau į Kaštonų vidurinę mokyklą irgi labai smagiu laiku... Patys įsirenginėjome kabinetus, turėjau nuostabią mokytoją ir auklėtoją Danutę Šnipaitę. Mokykliniai metai buvo nuostabūs ir iš jų – tik patys šilčiausi prisiminimai, nes buvo jauni mokytojai, degę savo darbu ir spinduliavę šiluma bei supratimu.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com