Asm archyvo nuotr.
Biržietis Deivydas Kundelis, įkūręs inovatyvų informacinių technologijų verslą, sako: „Mėgstu domėtis ir išbandyti įvairius dalykus, nes tik tokiu būdu galiu atrasti kažką nauja“.
Biržietis Deividas Kundelis Lietuvai pristatė naujovę – naujos kartos skelbimų portalą, siūlydamas parduoti ir pirkti žinias, įgūdžius ar patirtis... failais. Apie tai ir kalbamės su jaunuoju verslininku.

Kaip gimė Jūsų verslo idėja?

Nuo pat paauglystės domėjausi interneto galimybėmis. Buvo įvairaus pobūdžio internetinių veiklų: nuo prekių pardavinėjimo iki reklamos paslaugų. Tačiau tai varžė mano kūrybinę laisvę. Norėjau kurti naujas sistemas, pasiūlyti vartotojams kažką naujo, o svarbiausia, būti naudingam.

Per visus tuos metus susidūriau su skirtingais klientais, kurie suteikė gerų ir blogų akimirkų, patirčių. Bet jie išmokė esminio dalyko – išgirsti vartotojus bei aiškiai suprasti interneto „žaidimo taisykles“.

Sukauptą patirtį, žinias bei įžvalgas užsirašiau ant popieriaus lapo. Jų buvo mažiausiai 50. Toks išrašytas vaizdas ant lapo leido man pačiam dar aiškiau suvokti naujos kartos skelbimų portalo „Kreatyvai.lt“ verslo idėją. Tai buvo tik pirminė idėja, bet, laikui bėgant, ją pildysiu kitomis naujienomis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com