Biržietė E. Šulskė – uostamiesčio švenčių kapitonė

Asmeninio albumo nuotr.
Klaipėdos šventėms vadovaujanti Eglė Šulskė negaili komplimentų kraštiečiams, Kirkiluose organizuojantiems renginius, kurie į rajoną sutraukia lankytojus iš visos Lietuvos.
Ar pažįstate Eglę Šulskę? O gal jums ji geriau žinoma Vaičytės pavarde? Iš televizijos ekranų ir spalvingų projektų daug kas pamena žavią, nuolat besišypsančią merginą, kuri kartu su Martynu Starkumi ar Marijonu Mikutavičiumi dalinosi eteriu ir pranešinėjo apie aktualijas bei pramogų pasaulio užkulisius. Šiandien jos gyvenime jau nebėra nei triukšmingų vakarėlių, nei televizijos šviesų. Eglė kartu su vyru Andriumi iš Vilniaus persikėlė gyventi į Klaipėdą, pajūryje augina sūnų ir jau įsisuko į naujos veiklos sūkurį – tapo atsakinga už viso uostamiesčio švenčių organizavimą. Kokius iššūkius sau kelia moteris ir kaip atrodo jos asmeninės šventės, apie visa tai ir susitikome pasikalbėti.

Egle, Tavo gyvenimas ir karjeros kelias – labai spalvingi. Nuo ko viskas prasidėjo?

Vilniuje studijavau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, čia įgijau aktoriaus profesiją, karjerą pradėjau dirbdama televizijoje kaip laidų vedėja. Tuomet atsirado radijas, šešerius metus dirbau radijo stotyje M-1, vedžiau renginius. Kai apsigyvenom Klaipėdoje, augindama sūnų įstojau į Klaipėdos universitetą, kuriame baigiau vadybos studijas. Ir jos lėmė permainas mano darbinėje sferoje: profesinis kelias pasisuko kita linkme, pradėjau dirbti didelėse tarptautinėse įmonėse, vadovavau pardavimų komandoms.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/