Žiemos motokroso šventėje – rekordinis skaičius dalyvių

Ž. Maniko nuotr.
Sekmadienį Biržų motokroso trasoje vyko žiemos motokroso varžybos, prie starto linijos stojo ir septyniose klasėse varžėsi daugiau kaip septyniasdešimt sportininkų.
Sekmadienį Biržų motokroso trasoje įvyko žiemos motokroso varžybos. Prie starto linijos stojo ir septyniose klasėse varžėsi daugiau kaip septyniasdešimt sportininkų.

Pasak Biržų motoklubo „Agaras“ vadovo Tado Špoko, nepabūgę šaltuko, į žiemos lenktynes susirinko ne tik rekordinis skaičius dalyvių, bet ir žiūrovų. Žiemos lenktynėms besibaigiant, visus nustebino pasirodęs Kalėdų Senelis, kuris susirinkusius vaišino saldainiais.

Motokroso fanai galėjo pasidžiaugti vienomis gražiausių žiemos varžybų šiais metais. Biržų „Agaras“ trasoje vykusiose lenktynėse varžėsi daugiau nei septynios dešimtys sportininkų ne tik iš Lietuvos. „Į varžybas atvyko ir dalyviai iš Latvijos bei Estijos“, – sakė klubo vadovas.

Anot T. Špoko, lenktynėms savotiško žavesio suteikė klubo moterų ant laužo virta sriuba, kuria vaišinosi visi renginio dalyviai. Žiūrovai pasimėgaudami stebėjo skirtingų klasių važiavimus. „Beveik visose klasėse biržiečiai pelnė prizines vietas. Nepabūgę šaltuko, prie starto linijos rikiavosi ir jaunieji sportininkai, kurių suskaičiavome 14, visi jie buvo apdovanoti medaliais“, – pasidžiaugė Biržų motoklubo „Agaras“ vadovas.

Reklaminė produkcija šventėms, festivaliams ir renginiams - spaustuvė iPRINT.