Pagerino Lietuvos rekordą

A. Slavinsko nuotr.
Aloyzas Slavinskas, Žydrūno Savicko organizuotose varžybose iškėlęs 160 kg rąstą, dešimčia kilogramų pagerino Lietuvos rekordą, kurio galiūnams nepavyko pagerinti trejus metus.
Savaitgalį Molėtuose, „Big Z“ sporto klube vyko tarptautinės „Static Monsters“ galiūnų varžybos, kuriose varžėsi daugiau negu 20 šalių. Savo jėgos sugebėjimus jose pademonstravo ir biržietis Aloyzas Slavinskas, kuris, iškėlęs 160 kg rąstą, pagerino Lietuvos rekordą. Varžybas organizavo Žydrūnas Savickas. Čempionatą sudarė dvi rungtys: rąsto kėlimas ir Apolono ašies atkėlimas nuo žemės.

“Važiavau tik dėl to, kad tikėjausi pagerinti Lietuvos rąsto kėlimo rekordą, o apie dalyvavimą kitoje rungtyje negalvojau, nes buvau patyręs kojos traumą. Bet galiausiai sudalyvavau abiejose varžybų dalyse. Kitose varžybose man būtų užtekę pakelti 151 kg rąstą, bet šį kartą susidūriau su labai stipriu konkurentu, buvusiu sunkiaatlečiu. Todėl gerinome vienas kito rekordus, kol galiausiai laimėjau aš, kai iškėliau 160 kg rąstą“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė A. Slavinskas. Rąsto kėlimo rekordo – 150 kg – niekas nepagerino trejus metus. Tad ši pergalė biržiečiui galiūnui yra svarbi ir reikšminga.