Medaliai iš jaunųjų motokrosininkų

Asmen. nuotr.
Jokūbas Skeberdis paskutiniajame „Cross country“ čempionato etape 85 cc klasėje iškovojo antrąją vietą.

Šeštadienį Jonaičiuose, Šilutės rajone vyko paskutinis, šeštasis Lietuvos motociklų „Cross Country“ čempionato etapas. 12-oje skirtingų klasių startavo 128 motociklininkai, du iš jų biržiečiai, kuriems pavyko užlipti ant prizininkų pakylos. Jokūbas Skeberdis (14 metų, 85 cc klasėje) iškovojo sidabrą, o Gustas Martinkėnas (17 metų, E14+ klasėje) bronzos medalį. Motociklininkai lenktyniavo beveik 8 km ilgio trasoje, kurioje buvo kapotų malkų ir suguldytų padangų kliūtys. Vaikinai, įveikę rąstų bei akmenų ruožus, pelkes, pakilimus stačiu grioviu ir šuolius per dvigubą sustatytų padangų trampliną, užėmė prizines vietas. Pasak jaunųjų nugalėtojų, tokios sudėtingos ir kupinos išbandymų trasos Lietuvoje dar nebuvo.