Lietuvos čempionai toliau lipa ant prizininkų pakylos

Asmen. nuotr.
T. Baltušis ir T. Natka Kalvarijos motokroso varžybose iškovojo pirmąją vietą

Šeštadienį Kalvarijos motokroso trasoje vyko sezono uždarymo varžybos. Jose dalyvavo ir biržiečiai Tomas Baltušis su Tadu Natka bei Liutauras Variakojis su Dovydu Ausiejumi. Savo kategorijose biržiečiai užėmė aukščiausias vietas.

Iškovojo auksą ir sidabrą

T. Baltušis su priekabininku T. Natka 750 s/p klasėje tapo nugalėtojais, L. Variakojis su D. Ausiejumi iškovojo antrąją vietą. T. Baltušis su T. Natka pirmajame važiavime startavo pirmi, bet po dviejų ratų, posūkyje juos aplenkė L. Variakojis su D. Ausiejumi. Tačiau nuvažiavę du ratus pirmi, tame pačiame posūkyje suklydo ir T. Baltušis su priekabininku juos aplenkė ir finišavo pirmi. Antrajame važiavime T. Baltušis ir T. Natka startavo pirmieji ir pergalingai finišavo.

Įtemptos varžybos

T. Baltušis „Biržiečių žodžiui“ pasakojo, kad varžybos buvo įdomios. Organizatoriai labai džiaugėsi, kad jose dalyvavo biržiečiai, sakė, be jų būtų buvę liūdna.

-Suvalkijos motokroso trasoje motociklai su priekabomis – retas dalykas, paskutinį kartą tokius motociklus ten žiūrovai matė prieš 4 metus. Organizatoriai mums į varžybas pakvietė ir džiaugėsi, kad atvykome, sakė: atvažiavo Lietuvos čempionai!,- kalbėjo T. Baltušis. Motokrosininkas pasakojo, kad trasa buvo įspūdinga, bet šlapia. Kitiems tai sukėlė daug sunkumų, tačiau čempionams iššūkiai patinka, tad maklynė nugalėti nesutrukdė. Biržiečius taip pat nustebino pats startas: motociklai išdūmė ne iš užtvaros, bet po paleistos gumos, kuri buvo įtempta išilgai visų startuosiančių dalyvių.

Laukia apdovanojimai

T. Baltušis sakė, kad šios varžybos buvo tarsi patvirtinimas, kad ne veltui tapo Lietuvos čempionais. Motokrosininkai ruošiasi vasario mėnesį vyksiančiai Lietuvos motociklų sporto federacijos iškilminga čempionų ir prizininkų apdovanojimų ceremonijai Vilniaus Rotušėje.