Kultūristai iškovojo du sidabro medalius

Ssmen. album. nuotr.
Galiūnų sporto atstovui, biržiečiui Aloyzui Slavinskui dalyvavimas kultūrizmo čempionate buvo nauja patirtis. Nuotraukoje Aloyzas su kauniečiu treneriu Šarūnu Raižiu
Kėdainiuose vyko 41-asis „Arimex“ Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini čempionatas bei „Fit model“ ir jaunimo pirmenybės. Varžybose dalyvavo ir trys biržiečiai: Aloyzas Slavinskas, Eligijus Greviškis ir Marius Šileika. Pastarieji grįžo su medaliais.

Eligijus klasikinės figūros kategorijoje iškovojo sidabro medalį. Antrosios vietos nugalėtoju klasikinio kultūrizmo kategorijoje tapo ir Marius.

Aloyzas anksčiau dalyvaudavo galiūnų ir jėgos trikovės varžybose, tad šis čempionatas sportininkui buvo debiutinis – vaikinas jėgas išbandė naujokų kultūrizmo kategorijoje. Nepaisant to, kad debiutas buvo nesėkmingas ir tarp prizininkų Aloyzas nepateko, vaikinas sakė, kad tai buvo puiki proga pasisemti kitokios patirties.

“Varžybos labai patiko ir paliko didelį įspūdį. Pamačiau, koks tai yra sudėtingas sportas, ypač iš prezentacinės pusės, kada reikia save pristatyti. Tai ir pakišo man koją“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė Aloyzas. Sportininkas čempionatui ruošėsi apie penkis mėnesius.

“Pabandžiau save šioje srityje ir šį sezoną ketinu sudalyvauti dar ne vieneriose kultūrizmo varžybose. O liepą vėl grįšiu prie galiūnų sporto, nes mano tikslai yra toje srityje. Biržai garsėja kaip jėgos sporto miestas, o tai, kad trys biržiečiai dalyvautų viename kultūrizmo čempionate, nepamenu, kad kada buvo, tad jau tai yra didelis pasiekimas“,- kalbėjo Aloyzas.

Nors biržiečiai čempionatams ruošiasi savarankiškai, juos nuolat prižiūri treneriai. Kitos varžybos vyks Pakruojyje gegužės mėnesį. Gegužę Aloyzas planuoja dalyvauti Europos galiūnų čempionate Ukrainoje.