Jaunieji boksininkai nuskynė 12 pergalių

V. Stapulionio nuotr.
Vilniaus miesto pirmenybėse dalyvavo 18 jaunųjų Biržų bokso klubo „Terminator“ boksininkų, iš kurių 12 parsivežė pergales.

Spalio 4 d. Vilniaus bokso federacija City boxing klube organizavo atviras Vilniaus miesto pirmenybes, kuriose dalyvavo bokso klubai iš Kėdainių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus ir kitų Lietuvos miestų. Į varžybas vyko ir 18 Biržų bokso klubo „Terminator“ boksininkų,kurie atstovavo savo gimtąjį miestą. Pergales pasiekė 12 biržiečių: broliai Gediminas ir Domantas Kulbiai, Erikas Bogdanas, Gabrielė Šernaitė, Trojus Vileišis, Oskaras Radzevičius, Tomas Kublinskas, Nojus Stanišauskas, Erikas Kiseliūnas, Karolis Jakubonis, Kornelijus Kuginys, Laurynas Narvydas. Lygiosiomis kovą baigė Tomas Noreika. Likusiems penkiems boksininkams Donatui Baltušiui, Vakariui Kiseliūnui, Simui Patkauskui, Erikui Audickui ir Domui Luizai šį kartą nepasisekė – kovas pralaimėjo.

Boksininkų treneris Virgilijus Stapulionis džiaugėsi savo auklėtiniais ir galimybe dalyvauti pirmenybėse.

-Džiaugiuosi Biržų sporto mokykla davė autobusiuką, kuriuo į varžybas galėjau nuvežti didelį būrį boksininkų. Iš viso kovojo virš 100 boksininkų, o mūsų komanda buvo didžiausia iš visų dalyvavusių. Tokios varžybos yra labai svarbios ateities kovoms, nes įgyjama patirtis, plečiasi boksininkų pasaulėžiūra,- kalbėjo treneris. V. Stapulionis užsiminė, kad šią savaitę su jaunaisiais boksininkais vyks į Akmenę. Lietuvos jaunučių čempionate rajonu tarpe planuoja dalyvauti apie dešimt biržiečių.