Iškovotos pergalės ir Biržų motoklubo „Agaras“ triumfas

E. Strautininkaitės nuotr.
Motoklubo „Agaras“ triumfo akimirka — iškovota auksinė pirmoji komandinė vieta.
Liepos 2-3 dienomis Biržų motokroso trasoje vyko Lietuvos taurės IV etapo varžybos. Dvi dienas trukusiose varžybose dalyvavo 197 sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos.

Penkiasdešimties kubinių centimetrų klasėje motoklubo „Agaras“ narys Orestas Baltušis po atkaklios kovos užėmė ketvirtąją vietą. Nuo jo nedaug atsiliko individualiai važiuojantis Arielius Dudoras, iškovojęs penktąją vietą, o šeštąją laimėjo Dovydas Steputis, atstovaujantis motoklubui „Ponoras“.

Greitį pradedančiųjų klasėje demonstravo Marius Pelanis, kuris kvalifikacijos metu parodė geriausią laiką. Po įnirtingos kovos pirmojo važiavimo metu ir sklandaus antrojo važiavimo Marius Pelanis nepaliko vilčių konkurentams ir iškovojo garantuotą pergalę.

Mėgėjų klasėje po kelių metų pertraukos grįžo buvę Lietuvos čempionai: Petras Vainoras ir Dovydas Venclovas. P. Vainoras užėmė septintąją vietą, o D. Venclovas iškovojo prizinę trečiąją vietą.

Šimto dvidešimt penkių kubinių centimetrų klasėje ant pakylos lipo dar du biržiečiai – antrąją vietą iškovojęs Jokūbas Skeberdis, atstovaujantis Panevėžio „MBP“ klubui, trečiąją vietą iškovojęs motoklubo „Agaras“ narys Klaidas Bulkauskas.

MX2 klasėje trečiąją vietą užėmė biržietis Arnas Vedlūga (Panevėžio motoklubas „MBP“).

Sekmadienį buvo antroji varžybų diena. Šįkart varžėsi keturračių ir motociklų su priekabomis atstovai. Biržų garbę gynė keturračių veteranas Kęstutis Juodokas, kuris galutinėje rezultatų suvestinėje liko šeštas.

Įtampą kėlė motociklų su priekabomis dalyviai. Biržų motoklubui „Agaras“ atstovaujantys ekipažai: Tomas Baltušis ir Tadas Natka bei Žygimantas Vaisiūnas ir Dovydas Ausiejus apdovanojimų pakylą nudažė mėlyna, balta motoklubo „Agaras“ spalvomis ir iškovojo pirmąsias prizines vietas.

Į varžybas iš Vokietijos atvyko svečiai Boris Berkemeyer ir Heinz Geyer. B. Berkemeyer mėgėjų klasėje liko devintoje vietoje, o H. Geyer 50+ klasėje užėmė antrąją vietą.

Pergalinga diena buvo motoklubui „Agaras“. Varžybose iš viso dalyvavo 29 Biržų krašto motociklininkai, iš kurių 21 sportininkas atstovavo motoklubui „Agaras“. Komandinėje įskaitoje „Agaro“ klubui pavyko nugalėti dar šiais metais neįveiktą Panevėžio „MBP“ klubą ir Biržuose pasilikti pirmosios vietos taurę.