Iškovotas kelialapis į Europos sambo čempionatą atvėrė problemą

BKKSC nuotr.
Biržiečiai sambo čempionate iškovojo 5 medalius ir kelialapį į Europos čempionatą. Nuotraukoje Austėja Šlikaitė (I v.), Toma Einorytė (II v.), Gedas Gružauskas (I v.), Marijus Mitrochinas (I v.), Elijus Jokubėnas (II v).
Biržiečiai demonstruoja gabumus kovos menams. Iš Šiauliuose vykusio Lietuvos sambo jaunių ir jaunimo čempionato su medaliais grįžo penki Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro (BKKSC) atstovai. Sportininkai išsikovojo kelialapį į Europos čempionatą. Jų treneris teigia, kad jeigu sambo Biržuose būtų pripažinta kaip atskira sporto šaka, pergalių būtų dar daugiau.

Parvežė auksą ir sidabrą

Lietuvos čempionate biržiečiai iškovojo tris aukso ir du sidabro medalius.

Jaunių amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Austėja Šlikaitė iškovojo pirmąją vietą, o Toma Einorytė – antrąją.

Nors Nojus Ambrazevičius sėkmingai kovėsi ir nugalėjo du varžovus, tačiau trečioje kovoje teko nusileisti varžovui. Kovoje dėl trečiosios vietos vaikinui pritrūko patirties sambo kovoje ir medalio iškovoti nepavyko.

Jaunimo amžiaus grupėje savo svorio kategorijose Marijus Mitrochinas ir Gedas Gružauskas iškovojo pirmąsias vietas, Elijus Jokubėnas – antrąją.

Biržiečiai Elijus ir Gedas, svorio kategorijoje iki 71 kg, įveikę po tris varžovus, susitiko finale. Įnirtingoje kovoje laimėjo patirtis, Gedas buvo sėkmingesnis ir iškovojo auksą, o Elijui atiteko sidabras.

Marijus yra pelnęs visų amžiaus grupių čempiono titulą – praėjusiais metais tapo Lietuvos jaunių ir suaugusių sambo čempionu, o šiais metais – jaunimo.

Visi čempionai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate jau gegužės mėnesį Kipre. Bet prieš tai dar laukia vienas startas Lietuvoje – Lietuvos sambo čempionatas, kuris vyks balandžio 17 d. Sportininkus kovoms ruošia treneriai Mindaugas Simėnas, Alfredas Kuprevičius ir Sigitas Mitrochinas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos