Iškovota pergalė – kelialapis į Lietuvos rinktinę

V. Stapulionio nuotr.
Nojus Stanišauskas, iškovojęs čempiono vardą Kaune vyksiame bokso čempionate, tapo Lietuvos jaunių bokso rinktinės nariu.
Balandžio 12-16 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavę penki biržiečiai iškovojo keturias prizines vietas. Čempiono vardą pelnęs Nojus Stanišauskas tapo Lietuvos rinktinės nariu, laimėta ir daugiau prizinių vietų.

Kovos rinktinėje

Čempiono vardą kategorijoje iki 44 kg iškovojo N. Stanišauskas. Tai pirmieji metai, kai šis sportininkas dalyvauja jaunių amžiaus grupėje. Pernai Nojus iškovojo čempiono medalį jaunučių amžiaus grupėje. Pergalė Kaune biržiečiui atvėrė duris į Lietuvos jaunių bokso rinktinę, Nojus tapo jos nariu.

Antrosios vietos

Antrąsias vietas čempionate pelnė Aistė Kupčiūnaitė ir Irutė Skvireckaitė. Aistė kovojo svorio kategorijoje iki 63 kg, Irutė – iki 66 kg. Nors, pasak jų trenerio Virgilijaus Stapulionio, abi merginos turi dar nedaug patirties, tačiau pasistengė ir tapo vicečempionėmis.

Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo Erikas Bogdanas, kuris užtikrintai pateko į finalą, tačiau jame nusileido panevėžiečiui. Iki pergalės Erikui trūko visai nedaug, ji biržietį taip pat būtų atvedusi į Lietuvos rinktinę.

Svorio kategorijoje iki 60 kg 5-8 vietą iškovojo Laurynas Narvydas. Ketvirtfinalio kovoje Lauryno kova buvo sustabdyta anksčiau, nes boksininkui iš nosies ėmė smarkiai bėgti kraujas, tad teisėjo sprendimu, kova buvo nutraukta.

Šio mėnesio pabaigoje biržiečiai dalyvaus turnyre Telšiuose, taip pat ruošiamasi bokso turnyrui Biržuose, kuris vyks gegužės 13-14 dienomis, Karaimų gatvėje esančioje sporto salėje. Tai bus pirmasis bokso turnyras Biržuose.