A. Gelažninkas tapo Lietuvos čempionu

LMSF nuotr.
A. Gelažninkas 21-ąjį kartą tapo Lietuvos „Cross Country“ čempionu.
Lietuvių Dakaro ralio rekordininkas, 21 kartą Lietuvos Respublikos čempionas Arūnas Gelažninkas kovo 8 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Cross Country Enduro čempionu.

Nors pačios varžybos baigėsi spalio mėnesį, rezultatais Lietuvos motociklų sporto federacija pasidalino tik šį mėnesį. Sportininkas „Biržiečių žodžiui“ pasakojo, kad sezonas buvo geras. Visos varžybos buvo finišuotos aukščiausioje vietoje išskyrus paskutiniąsias, kur A. Gelažninkas stengėsi finišuoti be traumų išsaugodamas pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Kiek atsikvėpęs po smėlingųjų Dakaro kopų lenktynininkas savo puikų pasirodymą bandė tęsti Dubajuje vykusiame „Baja“ ralio etape.

Deja, sportininkui lenktynės baigėsi vos prasidėjusios. Iki pirmos dienos finišo likus vos 30 kilometrų, lenktynininkas įvažiavo į didelę duobę ir patyrė nemenkas traumas, kurias dabar tenka gydytis.

A. Gelažninkas pasakojo, kad kol kas jaučiasi neblogai, tačiau tolimesnė sportinė veikla priklausys nuo to, kaip pavyks reabilitacija. Nepaisant to, sportininkas nenusimena, ir jau planuoja artimiausias varžybas, kurios yra numatytos vasarą Ispanijoje.

LMSF nuotr.
A. Gelažninkas 21-ąjį kartą tapo Lietuvos „Cross Country“ čempionu.