Biržietis tapo Lietuvos sambo čempionu

BKKSC nuotr.
Šiauliuose vykusiame suaugusiųjų sambo čempionate medalius skirtingose svorio kategorijose laimėję biržiečiai su treneriais: (iš kairės): treneris Mindaugas Simėnas, Elijus Jokubėnas (III vieta), Marius Mitrochinas (I vieta), Domas Volungevičius (II vieta), treneris Sigitas Mitrochinas.

Spalio 3-4 d. Šiauliuose vyko suaugusių sambo čempionatas. Jame dalyvavo biržiečių sportininkai, jie namo sugrįžo su prizinių vietų medaliais. Marijui Mitrochinui tai buvo pirmasis dalyvavimas suaugusiųjų čempionate, kuriame šiemet jis buvo jauniausias. Tačiau amžius vaikinui nesutrukdė: Marijus laimėjo net keturias kovas ir iškovojo pirmą vietą 90 kg svorio kategorijoje. Biržietis Domas Volungevičius laimėjo tris kovas ir 82 kg kategorijoje užėmė antrą vietą. Elijus Jokubėnas tapo dviejų kovų nugalėtoju ir 68 kg svorio kategorijoje laimėjo bronzos medalį. Treneris Mindaugas Simėnas „Biržiečių žodžiui“ džiaugėsi šiame neeiliniame čempionate sportininkų pasiektais rezultatais, nes pasak jo jame kaunasi stipriausi šalies sambo kovotojai