Biržiečių vadovaujamo projekto partneris - Lietuvos lengvosios atletikos federacija

Klubo nuotr.
Savaitgalį septintąjį giimtadienį minėsiantis Biržų lengvosios atletikos sporto klubas karantino metu nesaudžia – rengia naujus projektus.
Per Šv. Velykas Biržų lengvosios atletikos sporto klubas (BLASK) šventė savo septintąjį gimtadienį. Neseniai BLASK parengto ERASMUS+ Sportas programos projekto partneriu tapo Lietuvos lengvosios atletikos federacija.

Lengvosios atletikos sporto klubas Biržuose įsikūrė 2014 metais, tuomet jis dar buvo mažas ir niekam nežinomas. Tačiau dabar klubas gali didžiuotis, kad iki šiol sėkmingai įgyvendino tris Europos „ERASMUS+ Sportas“ ir du jaunimo mainų projektus.

Pasak BLASK prezidento V. Bagamolovo, vienas iš pagrindinių klubo tikslų – skatinti jaunimą domėtis sportu, sveika gyvensena ir aktyviu laisvalaikiu.

“Sportiniai pasiekimai mums yra labai svarbūs ir užima išskirtinę vietą kiekvieno sportininko širdyje. Labiausiai siekiame įskiepyti meilę sportui. Visai nesvarbu, ar klubo nariai sportuoja siekdami rezultatų, ar stengiasi dėl savo sveikatos ir renkasi sportą kaip laisvalaikio praleidimo priemonę. Mūsų klubo tikslas yra rodyti, kad bet kokia sporto forma gali būti panaudota kaip įrankis draugystės kūrimui, savęs ugdymui ir pažinimui“, – teigė V. Bagamolovas.