V. Stapulionio nuotr.
Bokso trenerio Virgilijaus Stapulionio auklėtinis Nojus Stanišauskas tarptautiniame bokso turnyre nukovęs visus varžovus, tapo turnyro čempionu. Nuotraukoje Nojus su treneriu V. Stapulioniu (kairėje) ir tėčiu Ramūnu (dešinėje).
Praeitą savaitę vykusiuose bokso čempionatuose net šeši biržiečiai, Virgilijaus Stapulionio auklėtiniai, be baimės nukovę varžovus, išplėšė aukso medalius ir tapo čempionais. Nojus Stanišaukas tapo tarptautinio turnyro čempionu, o tuo pat metu kitose varžybose kovoję Karolis Vyšniauskas, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Karolis Jakubonis ir Gustas Pukėnas iškovojo čempionų medalius Kalvarijos bokso čempionate.

Įveikė stipriuosius

Praeitą savaitę Panevėžyje vyko XXIV tarptautinis bokso turnyras Vitalijaus Karpačiausko taurei laimėti. Jame dalyvavo sportininkų komandos iš Armėnijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Belgijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos. Varžybose dalyvavo ir biržietis, V. Stapulionio auklėtinis N. Stanišauskas, kuris jaunių amžiaus grupėje iki 54 kg užėmė pirmąją vietą ir tapo turnyro nugalėtoju. Pirmąją varžybų dieną N. Stanišauskas susitiko su stipriu varžovu iš Armėnijos, jį nugalėjęs, užsitikrino vietą pusfinalyje. Pusfinalyje įveikė varžovą iš Ukrainos ir pateko į finalą. Finale jaunojo boksininko laukė varžovas iš Vilniaus, kurį sėkmingai įveikęs, biržietis tapo varžybų čempionu. Sportininkui ši pergalė yra viena svarbiausių karjeroje, nes buvo įveikti stiprūs varžovai.

„Skynė“ auksą kitame turnyre

Kol N. Stanišauskas, prižiūrimas tėčio Ramūno – dešiniosios trenerio rankos, kovėsi tarptautiniame turnyre, V. Stapulionis su kitais savo auklėtiniais Karoliu Vyšniausku, Domantu Kulbiu, Vakariu Kiseliūnu, Karoliu Jakuboniu, Oskaru Radzevičiumi, Laurynu Narvydu ir Gustu Pukėnu išvyko į kitą bokso turnyrą Kalvarijoje. Jame biržiečiai buvo nenugalimi – net penki iš jų tapo čempionais. Aukso medalius iškovojo Karolis Vyšniauskas, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Karolis Jakubonis ir Gustas Pukėnas. Oskaras Radzevičius iškovojo antrąją, Laurynas Narvydas trečiąją vietą.

Dabar boksininkai ruošiasi tarptautiniam bokso turnyrui „Biržai 2023“, kuris spalio 27-28 dienomis vyks Biržuose, Kūno kultūros ir sporto centro salėje. Čia biržiečiai susirungs su kovotojais iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.