„Biržai-KKSC“ sėkmingai pradėjo naująjį sezoną

B. Petkevičiūtės nuotr.
Pirmosios sezono varžybos „Biržai-KKSC“ komandai buvo pergalingos – varžovus sutriuškino 15 taškų skirtumu. Rezultatyviausias – Darius Griškėnas, kuris komandai pelnė 21 tašką.
Spalio 16 d. (šeštadienį) „Biržai-KKSC“ krepšininkai sužaidė pirmąsias šio sezono varžybas.

Pergalė įspūdinga – 15 taškų skirtumu, varžovų – VDU komanda – sutriuškinta (99:84). Daugiausia taškų – 21, komandai pelnė Darius Griškėnas, taip pat 16 taškų į varžovų krepšį įmetė komandos naujokas Vytautas Saulis, kuris, pasak trenerio Žydrūno Kačinsko, yra stiprus ir potencialus žaidėjas.

“Pergalė yra gerai, bet visada norisi dar geriau“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė treneris. Šį sezoną „Biržai-KKSC“ sudėtis kita: liko tik 4 senbuviai, visi kiti – naujokai, iš kurių keturi jauni 15-16 metų biržiečiai. Pasak Ž. Kačinsko, komanda stengiasi išlaikyti kuo daugiau biržiečių, o naujokų debiutas šiose varžybose buvo sėkmingas – vienas iš jų komandai pelnė 8, kitas – 2, o likusieji, anot trenerio, taip pat pasirodė visai neblogai. Kitos varžybos biržiečių išvykoje laukia ateinantį penktadienį su sezono naujoke iš Kazlų rūdos – „SC Ataka“ komanda ir šeštadienį namuose su Kauno „Omega“.

“Kitas savaitgalis parodys tikrąją situaciją – kur šiuo metu esame, nes abi komandos yra labai stiprios varžovės“,- klabėjo Kačinskas.