Berniukai iškovojo sidabrą

Komanda iškovojusi sidabro medalius su treneriu Algirdu Kriaučiūnu.
Rugsėjo 5 d. Visagine vyko berniukų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo ir krepšinio trenerio Algirdo Kriaučiūno ugdytiniai (g. 2009 m.).

Pirmos rungtynės buvo žaidžiamos prieš metais vyresnių berniukų komandą iš Visagino. Po atkaklios kovos biržiečiai kelių taškų skirtumu nusileido šeimininkams, tačiau treneris A. Kriaučiūnas liko patenkintas auklėtinių parodyta valia ir kovingumu. Kitos rungtynės buvo žaidžiamos prieš gerai pažįstamą komandą iš Rokiškio. Vaikinai gerai žinojo savo varžovus ir kaimynus nušlavė 30 taškų skirtumu. Treneris džiaugėsi visais Biržų komandos žaidėjais, kurie nepabūgo, drąsiai kovėsi už Biržų vardą ir galutinėje įskaitoje iškovojo sidabro medalius. Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas Rokas Luomonas, kuriam buvo įteiktas specialus MVP prizas.

Turnyro pertraukos metu vyko estafečių konkursas, kuriame reikėjo parodyti kamuolio varymo techniką ir greitį bei perdavimų ir metimų tikslumą. Estafečių konkurse dalyvavo 8 komandos po 3 žaidėjus. Biržams atstovavo dvi komandos: pirmąją sudarė Nojus Šarkanas, Benas Tuinas ir Kristupas Užolas, antrąją – Gabrielius Čepokas, Mantvydas Baltušis ir Rokas Luomonas. Biržiečiams sekėsi puikiai – antroji komanda buvo greičiausia, o antrąją vietą iškovojo pirmoji komanda, atsilikusi tik viena sekunde nuo nugalėtojų, treti liko rokiškėnai.