Abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis

Abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis

Abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis nuskambėjo Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos IX-osios laidos abiturientams. Didelis jų būrys – 141 „romuvietis“ – dalyvavo paskutinėje pamokoje, kurią vedė klasių auklėtojos.

Šventę abiturientams dovanojo trečiokai bei jų auklėtojos. Abiturientus sveikino ir mažieji kaimynai iš „Romuvos“ progimnazijos. Abiturientų pirmoji mokytoja Regina Keblienė atsinešė dovanų – nuo pirmos klasės išsaugotų savo buvusių mokinių nuotraukų žvaigždžių rėmeliuose. Buvę auklėtiniai savo pirmajai mokytojai plojo atsistoję.

Gimnazijos direktorius Vytautas Giedraitis pabrėžė, jog kiekviena pabaiga yra naujo pradžia, linkėjo sėkmės laikant brandos egzaminus.

Šiemet ketvirtokai gimnazijos bendruomenei paliko išskirtinį testamentą. Jis sukurtas pagal Kristijono Donelaičio poemą „Metai“. Toks abiturientų pasirinkimas ne atsitiktinis – 2014-ieji paskelbti literatūros klasiko metais. Hegzametru parašytas tekstas visus privertė šypsotis, o taikli mintis apie konkrečias personalijas ir garsiai nusijuokti.

Tėvelių atstovai gimnazijai įteikė suoliuką, o abiturientai – padėką ir didžiulį duonos kepalą. Rimvydas Daužvardis apibūdino simbolines mėlynojo suoliuko simbolines prasmes ir visus pakvietė kurti „Mėlynąsias“ IX-osios abiturientų laidos istorijas.

Gitana Trinkaitė

„Romuvos“ gimnazijos nuotr.

ABITURIENTAI: „Romuvos“ gimnazijos abiturientai sulaukė paskutinės pamokos ir paskutinio skambučio.