Veronikai šokis – ne profesija, tai – gyvenimo būdas

I. Butkevičiūtės nuotr.
Charizmatiškoji Veronika Lansbergienė, kaip talentinga šokių mokytoja, kurios auklėtiniai nuolat skina pergales įvairiuose šokių turnyruose, gerai žinoma ne tik Biržuose, bet ir visoje Lietuvoje.
Biržietę Veroniką Lansbergienę, šokio namų „Pa.shok“ įkūrėją, biržiečiai jei ne pažįsta, tai tikri apie ją yra girdėję. Entuziastingoji šokių mokytoja nedingstančia nuo veido šypsena ir asmeniniu pavyzdžiu geba įkvėpti ne tik vaikus šokiui, bet ir jų mamas, bei močiutes.

Su šokių mokytoja Veronika trumpam šnektelėti susitikome kavinukėje. „Nedaug turiu laiko, nes skubu į privačią šokio pamoką“,- paaiškino Veronika.

Pirmasis klausimas, po sėkmingai suorganizuoto respublikinio šokio festivalio „Dance Millenium 2024/ Tūkstantmečio šokis“, kurį pristatė Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla ir jos choreografijos mokytoja Veronika Lansbergienė – kada galima tikėtis tarptautinio festivalio ar čempionato?

Nedrįsčiau apie tai labai svajoti, bet galvoju... Na, taip, tai – laiko klausimas... Tik gal tai įvyks ne taip greitai, kaip galima norėti. Kas žino, gal kitais metais pavyktų... Buvo rūpesčių ir su šiuo festivaliu, nes man tai – pirmasis toks didelis renginys, kurį pavyko suorganizuoti. Labai jaudinausi, norėjau, kad viskas pavyktų taip, kaip suplanuota. Manau, kad renginys pavyko. Labai daug pagalbos sulaukiau iš mokyklos, nes kartu organizavome. Tačiau, jei kitais metais organizuotume panašų renginį, į kurį atvažiuotų daugiau nei 22 komandos, tiesiog fiziškai nebūtų galimybės visiems sutilpti.

Prizines statulėles iš medžio išdrožė mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius. Kai galvojau apie prizininkų apdovanojimus, prisiminiau, kad mūsų direktorius yra medžio drožėjas, tad ir pamaniau – kodėl gi ne? Džiaugiuosi, kad direktorius palaikė mano idėją ir savomis rankomis pagamino apdovanojimų statulėles. Visi dalyviai buvo labai nustebę, gavę rankų darbo apdovanojimus.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com