Kodėl vienas, žiūrėdamas į balą, mato joje purvą, o kitas – atsispindinčias žvaigždes?

Asmeninio albumo nuotr.
Jurgita Čeponienė mokėsi skaičiuoti laiką ir jai pavyko: „Turiu tris kalendorius planuoklius: verslo darbai ir susitikimai, asmeniniai ir ūkio darbai, laisvalaikis ir renginiai. Svarbu išlaikyti ir laiko proporcijas“.
Yra Biržuose tokia Jurgita Čeponienė, kurią nemažai biržiečių stebi socialiniuose tinkluose. Ji kitus patraukia optimizmu, mokėjimu džiaugtis gyvenimu, kurti ir aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje. Jurgita šiemet perėmė Biržų rankdarbių asociacijos „Fantazijų skrynia“ vairą. Nors ši moteris nėra influencerė, tačiau biržiečiai susidomėjo – gal visgi ji gauna atlygį už dalinimąsi informacija? Į šį klausimą ir dar apie pomėgius, rankdarbius ir medžioklę pasikalbėkime su pačia Jurgita.

Esate nuolatinė renginių lankytoja, kaip spėjate, kaip atsirenkate, kodėl viešojoje erdvėje dalinatės informacija ir įspūdžiais? Patarkite kitiems, sakantiems, kad trūksta laiko.

Tikrai taip, bėgu, lekiu ir... spėju. Sutikusi draugus dažnai išgirstu replikas: „kokia šventė be tavęs?“ arba „tikrai žinojau, kad tave čia sutiksiu“... Sulaukiu žmonių skambučių ar žinučių socialiniuose tinkluose – kur, kas, kada?... Anksčiau ir aš nieko nespėdavau, rodos, visur bėgte ir vis tas pats, todėl pykau pati ant savęs, stresavau, pavydėjau kitiems. Karantino metu žmonės nežinojo, ką veikti, o aš priešingai – visur nespėjau... Atsitiktinai už akies užkliuvo nuotolinė psichologo – filosofo (pavardės net nepamenu) paskaita „Laiko planavimas – kokybiškas gyvenimas“. Pradžioje buvo sunku vadovautis išgirstais patarimais, bet po kokio pusmečio, po darbo su savimi, pajutau rezultatus. Dabar galiu sakyti – valio, planuoju laiką ir daugiau spėju. Turiu tris kalendorius planuoklius: verslo darbai ir susitikimai, asmeniniai ir ūkio darbai, laisvalaikis ir renginiai. Svarbu išlaikyti ir laiko proporcijas. O tiesa yra tokia: žmonės, neturintys laiko, dažniausiai nieko neveikia. Visą renginių repertuarą sėkmingai randu socialiniuose tinkluose. Konkrečių temų neturiu.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com