Aktyviai keliaujanti šeima netiki, kad egzistuoja blogas oras

L. Vasiliauskienės asmeninio archyvo nuotr.
Du mėnesius su šeima Tenerifėje praleidusi tinklaraščio „Nėra Blogo Oro“ kūrėja sako, kad mielai ir kitąmet žiemotų ten, kur šilta. Tačiau artimiausiu metu bilietų į užsienio šalis ji nesidairo. Moters planuose – Biržai.
Termometrų stulpeliams kylant vis aukščiau ne vienas jau pagalvoja, kokius maršrutus rinktis savaitgaliui, kaip praskaidrinti dienas ir pakelti sau nuotaiką, pasidovanojant pažinimo džiaugsmą. Ir nesvarbu, ar tai bus ilgesnė kelionė, ar kaimynystėje esantys pasivaikščiojimo takai – bet koks judėjimas ir naujų vietų tyrinėjimas padeda gamintis laimės hormonams. O to šiais laikais ypač trūksta. Dešimttūkstantinę gerbėjų armiją turinti tinklaraščio „Nėra Blogo Oro“ kūrėja Lina Vasiliauskienė jau ne vienerius metus dalinasi įkvepiančiais kelionių patarimais. O jos patirties ir drąsos galėtų pavydėti daugelis – moteris turi tris mažus vaikus, tačiau tai netrukdo rinktis itin aktyvų gyvenimo būdą. Geras pavyzdys visada užkrečia. Ir tai geriausiai iliustruoja vaikų mintys. „Kai paklausiu vaikų, ką jie nori veikti laisvą savaitgalį, dažniausiai išgirstu atsakymą: eikim į žygį!“ – sako pašnekovė Lina, ką tik su šeima grįžusi iš ilgų atostogų Tenerifėje ir jau planuojanti vasaros kelionę į Biržus.

Neseniai savo Instagramo paskyroje pasidžiaugėte, kaip gera būti namuose. Vis tik, savęs sėslia namų deive tikrai negalėtumėte pavadinti. Vos prieš savaitę su šeima grįžote iš kelis mėnesius trukusių atostogų Tenerifėje. Ar ilgai ruošėtės tokiai ilgai kelionei?

Išvažiuoti žiemoti su vaikais svajojau nuo pat tada, kai pirmą kartą išėjau į vaiko priežiūros atostogas. Atrodė, kad kai pati nedirbu, tai niekas nekliudo įgyvendinti šio tikslo. Tačiau iš pradžių koją kišo vyro darbai. Vis tik, karantinas visiems leido suprasti, kad dirbti galima iš bet kur. O dar ir covido situacija darželiuose buvo pakankamai įtempta: gal dėl susilpnėjusio imuniteto, gal dėl kitų priežasčių vaikai sirgo dažniau nei įprastai, tad nusprendėme, jog reikia imti jautį už ragų ir išvykti žiemoti ten, kur šilta. Mūsų prioritetas buvo Europa – norėjosi atostogų lokacijoje prireikus naudotis mums pažįstama europietiška sveikatos apsaugos sistema ir turėti galimybę esant reikalui greitai sugrįžti į namus. Kaip žinote, esame aktyvių atostogų mėgėjai, tad su vyru nusprendėm, kad būtų puiku dar kartą aplankyti Tenerifę, kurioje lankėmės prieš dešimtmetį, dar neturėdami gausios šeimos. Čia yra daug kalnų, gausybė žygių maršrutų, vaikams pramogų. Šis mūsų pasirinkimas tikrai pasiteisino.

Keliaudami sutikome daug lietuvaičių. Jeigu pernai, per pandemijos įkarštį Tenerifėje buvo pakankamai tuščia, tai šiemet tikra misija tapo išsinuomoti automobilį. Žmonių srautai – neįtikėtinai dideli. Saloje daug turistų, bėgančių nuo žiemos šalčių ar tiesiog ieškančių ramybės.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos