Žaidimų aikštelėje nukentėjusio vaiko tėvai susirūpinę – kas atlygins žalą?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Po to, kai Biržuose, Rotušės gatvėje esančioje vaikų žaidimų aikštelėje mažametį sužalojo kritusi sausa medžio šaka, mažamečio tėvai kreipėsi į savivaldybę dėl žalos atlyginimo, tačiau jų prašymas nebuvo patenkintas – pareikalavo išlaidas įrodančių dokumentų.
Prieš mėnesį rašėme apie jaunai biržiečių šeimai nutikusią nelaimę, kai vaikų žaidimų aikštelėje ant besisupančio mažamečio berniuko užkrito nudžiūvusi medžio šaka. Kadangi, pavojingų šakų nesužiūrėjo miesto seniūnija, vaiko tėvai kreipėsi į savivaldybę dėl žalos atlyginimo. Tačiau sulaukė neigiamo atsakymo ir prašymo pateikti įrodymus.

Užkrito ant galvos

Liepos pabaigoje, Biržuose, Rotušės gatvėje, kitapus katalikų bažnyčios esančioje vaikų žaidimų aikštelėje įvyko nelaimė – ant besisupančio sūpynėse pustrečių metų berniuko galvos užkrito nudžiūvusi medžio šaka. Berniukas buvo išvežtas į Panevėžio ligoninę, jam diagnozuotas rankos nubrozdinimas ir galvos sumušimas. Vaiką apžiūrėję gydytojai išleido jį į namus, o tėvams patarė stebėti jo būklę.

Tuomet redakcijai paskambinęs mažylio senelis Pranas piktinosi, kad seniūnija neatliko savo darbo – laiku nepašalino nudžiūvusių medžių šakų. Situaciją po įvykio „Biržiečių žodžiui“ komentavusi savivaldybės administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė pripažino, kad miesto seniūnija neatliko savo darbo – nerado laiko sužiūrėti visų pavojingų medžių ir, atsiprašiusi tėvų, patikino, kad bus atkreiptas dėmesys ir į kitas miesto vaikų žaidimo aikšteles.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com