Ypatingos Velykos gyvūnų namuose „Vizgis“

I. Butkevičiūtės nuotr.
Samanta su gyvūnų globos „Vizgis“ gyventojais – Aira ir Rubuiliu.
Šiemet gyvūnų namuose „Vizgis“ – velykinė nuotaika. Įstaigos darbuotojai Samantai kilo idėja suorganizuoti velykinę mugę, kurios metu, iki balandžio 16-osios, prekiaujama rankdarbiais, o surinktos lėšos aukojamos gyvūnų išlaikymui. Mugės organizavime talkina gėlių salonas „Raganė“, taip pat Biržų technologijų ir verslo mokymo centro floristikos studijų mokiniai ir jų mokytojai, neabejinga ir šių eilučių autorė.

Jiems reikia pagalbos ir rūpesčio

Visi, atvykę į gyvūnų namus „Vizgis“ ir Biržų veterinarijos kliniką, turi galimybę prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės – mugėje esančios kompozicijos ir rankdarbiai mainomi į pinigėlius beglobiams gyvūnams.

Šalia velykinių puošmenų jaukiai įsikūrė ir du nauji įstaigos gyventojai – gražučiai triušiukai, kurie buvo palikti likimo valiai. Gal atsiras žmonių, kurie šiuos mielus ir jaukius gyvūnus norės priglausti?

Su Samanta susitikome „Vizgio“ gyvūnų namuose pasikalbėti ne tik apie džiugias nuotaikas, bet ir apie rūpesčius, skaudžias istorijas. Šiuo metu prieglaudoje yra apie 150 gyvūnų – katės, šunys, du triušiukai ir net penki gandrai. Samanta sako, kad širdį skauda dėl kiekvieno, čia patekusio gyvūno, o ji kiekvieną pažįsta ir šaukia vardu.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/