Vicemeras lankė ugniagesių komandas

Ž. Maniko nuotr.
Pasak vicemero Stepono Staškevičiaus, atnaujinti reikėtų du ugniagesių automobilius, tačiau dabar ieškoma galimybių pirkti bent vieną.
Praėjusį ketvirtadienį vicemeras Steponas Staškevičius lankėsi Biržų rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesių komandose. Beje, šios tarnybos viršininko Kęstučio Vaičaičio jis kartu važiuoti nepakvietė.

Biudžete ieškos lėšų ugniagesių automobiliui

„Biržiečių žodis“ teiravosi vicemero Stepono Staškevičiaus kokiu tikslu buvo lankomi ugniagesiai. „Tai buvo tiesiog dalykinis vizitas, susipažinimas su esama materialine baze ir poreikiais. Aplankytos visos aštuonios ugniagesių komandos. Kadangi artėja biudžeto svarstymas, teiravomės, ko šiuo metu labiausiai ugniagesiams reikia ir kaip galėtų prisidėti savivaldybė tuos poreikius patenkinant. Išgirdome, kad šiuo metu reikalingas vienas automobilis ugniagesiams. Manau, kad savivaldybė skirs iki penkiasdešimt tūkstančių eurų specialaus ugniagesių automobilio įsigijimui. O šiaip ugniagesiai šiuo metu visko kaip ir turi, atlyginimus gauna laiku“,- sakė S. Staškevičius.

Vicemeras taip pat pridūrė, kad pagal galimybes savivaldybė visuomet stengiasi prisidėti prie ugniagesių bazės atnaujinimo, nes ši sritis viena iš prioritetinių. Apie ugniagesių komandų mažinimą, jungimą ar kitą optimizavimą, vicemero tikinimu, nekalbama.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos