Asmeninio albumo nuotr.
Viešbučio „Butėnas hotel“ savininkas Remigijus Butėnas sako, kad dėl triukšmadarių ir didėjančios atsakomybės už keliamą triukšmą, teko sutrumpinti restorano darbo laiką.
Nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų padidėjusios baudos už keliamą triukšmą neramina Biržų rajono verslininkus. Jie išlaidauti už kiekvieną triukšmadarį neketina ir pastebi – baudos žymiai didesnės nei apartamentų viešbutyje nuoma arba prabangi vakarienė restorane.

Girtauja ir triukšmauja

Nors mums įprasta nusiskundimus dėl triukšmo sieti su neblaiviais asmenimis, jų leidžiama garsia muzika ir rėkavimu, bet policija gauna įvairiausių pranešimų. Žmonės skundžiasi dėl žoliapjovės garsų, šunelių lojimo, kitiems kančia triukšmaujantys ar verkiantys vaikai...

„Per šių metų birželio mėnesį Biržų rajone registruoti 9 pranešimai dėl įvairių triukšmo atvejų. Pranešimai gaunami dėl žolės pjovimo, augintinių (šunų) keliamo triukšmo, išgertuvių metu garsios muzikos ir rėkavimo. Dėl triukšmaujančių vaikų pranešimų negauta. Dažniausiai piliečiai prašo pagalbos dėl neblaivių asmenų keliamo triukšmo“, – pasakoja Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com