L. Bataitienės nuotr.
Pačeriaukštės bendruomenės centro pirmininkė Edita Čepokienė sako, kad termomasažinės lovos ir šie „Roll Shaper“ – ne tik malonus, bet ir sveikatai palankūs masažai.
Šalyje dar tik mezgasi pirmosios mobilios bibliotekos ar medicinos paslaugos, o Pačeriaukštės kaimo bendruomenė, pernai įkūrusi mobilų SPA, ne tik turi nuolatinių klientų, bet siūlo ir dar daugiau paslaugų bei bendradarbiavimo galimybių. „Mes įrodėme, jog mokame kurti verslą ir netgi juo dalintis – įrangą nuomojame ir kitoms bendruomenėms, įmonėms, kad neturintys galimybių atvykti pasisveikatinti į Pačeriaukštę, paslauga galėtų naudotis visame rajone“,- komentuoja Pačeriaukštės bendruomenės centro pirmininkė Edita Čepokienė.

Mobilus SPA – į kiekvieno namus

Pačeriaukštėje, Biržų g. 7, esantis daugiabutis namas dėmesį gali patraukti nebent išore – jis gerokai apleistas ir neišvaizdus. „Tačiau kitur mums vietos nebuvo, todėl skyrė buvusios seniūnijos, dar kitaip vadinamos „Agrarinės“, patalpas. Jos buvo užlietos, todėl sienos nuo pelėsio pajuodusios, grindys sulūžusios. Išties čia buvo baisu, kai atėjome, o dabar – jauku ir malonu“,- šypsosi E. Čepokienė.

Pirmosios Pačeriaukštės bendruomenės mobilios SPA paslaugos – masažinės lovos – buvo sustatytos kultūros namų salėje. Naujiena greitai apskriejo rajoną ir žmonės pradėjo važiuoti – masažavosi ir sveiko. Dabar naujosiose patalpose yra ne tik masažinės lovos, bet ir veikia vadinamieji „Roll Shaper“ – limfodrenažinis ir liekninamasis masažas, kuris mažina celiulitą ir kūno apimtį bei svorį, mažina patinimą, gerina žarnyno darbą, aktyvinama kraujotaką, reguliuoja raumenų tonusą, stangrina odą... Tad nauda – ir sveikatai, ir grožiui.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/