Verslas turi lūkesčių, o profesijų mokantis centras – galimybių

Ž. Maniko nuotr.
Biržų technologijų ir verslo mokymo centro tarybos pirmininkas, UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas (centre) sukvietė kolegas verslininkus aptarti Centro 2022 - 2024 metų strateginių tikslų.
Biržų technologijų ir verslo mokymo centro auklėtiniai sėkmingai baigia šią ugdymo įstaigą ir, įgiję profesiją, įsidarbina arba patys kuria verslus. Kokia mokykla bus ateinančius trejus metus, priklausys ne tik nuo mokyklos bendruomenės, bet ir vietos verslininkų bei ūkininkų, kurie gali pasiūlyti ne tik darbą, bet ir modernią mokymo bazę, nors mokykla naujovių taip pat nestokoja.

Bendradarbiavimas visiems naudingas

Sausio 11 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro tarybos pirmininkas, UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas sukvietė kolegas verslininkus aptarti Centro 2022 – 2024 metų strateginių tikslų. Greičiausiai tai vienintelė įstaiga, kuri, prieš priimdama sprendimus, tariasi su socialiniais partneriais dėl svarbiausio rezultato – kokybiško ugdymo ir galimybės auklėtiniams greičiau įsitvirtinti darbo rinkoje.

„Norėjome suburti socialinius partnerius – įmones, organizacijas, ūkininkus, kurie dirba Biržų rajone ir gali išreikšti savo nuomonę, pateikti pasiūlymų ir pastabų dėl šios mokyklos ateities – kokių specialybių poreikį jaučiame“,- susirinkimą pradėjo A. Kurganovas.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Dainius Korsakas teigė, kad ugdymo įstaigai verslininkai ir ūkininkai yra svarbūs partneriai, todėl reikia kalbėti „apie jūsų lūkesčius ir mūsų galimybes“.

„Jūs esate mūsų užsakovai, nes verslui ir žemės ūkiui ruošiame specialistus. Siekiame, kad mokiniai įgytų paklausias profesijas ir mūsų darbas rezultatyvesnis“,- kalbėjo direktorius.

Jis akcentavo, kad šis susitikimas svarbus ir todėl, kad svarstomas Centro strateginis planas – jį tvirtinant bus atsižvelgta į verslo bendruomenės pasiūlymus, kokių naujų specialybių reikėtų. Beje, šis susirinkimas planuotas dar spalio mėnesį, tačiau dėl karantino buvo atidėtas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/