Verslas diktuoja pokyčius – vieni pyksta, kiti supranta, tačiau visus trikdo nežinia

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Biržų verslininkai ir menininkai, nuomojantys patalpas „Norfos“ priestate, gavo raginimus iki vasario pabaigos išsikraustyti. Vieni jau turi, kur eiti, o kiti naujų patalpų dar ieško.
Praėjusią savaitę, lyg perkūnas iš giedro dangaus, verslininkus, kurie įsikūrę Biržų mieste, Respublikos gatvėje, prekybos centro „Norfa“ priestate, pasiekė žinia, kad iki vasario pabaigos privalo išsikraustyti. Kalbama, jog atlaisvinti patalpas teks dėl užmojo priestatą nugriauti ir jo vietoje įrengti aikštelę automobiliams. Tačiau „Norfos“ atstovai apie planus sako informuosiantys tik po Naujųjų...

Neteks įrašų studijos

„Man teko išsinerti iš kelnių, atsisakyti daug ko, kad įrengčiau garso įrašų studiją, nes kuriančio jaunimo tikrai turime. Tačiau „August recording studio“ vis tiek suras galimybę įrašyti kūrėjams savo dainas“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė garso įrašų studiją minėtame pastate turintis atlikėjas Eugenijus Gražys.

Praėjusią savaitę jis sužinojo, kad iki vasario 28 dienos turi išsikraustyti iš savo studijos, nes patalpos bus nugriautos, o jų vietoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Tačiau pastogės neteks ne jis vienas – patalpų neliks ir kitiems verslams, kurie glaudėsi „Norfos“ priestate. Kai kurie verslininkai jau turi kitas patalpas, tačiau jų dar neįrengę. E. Gražio nuomone, prekybos centro valdytojų sprendimas juos iškeldinti skaudžiai atsilieps.

„Mano nuomone, verslas turi žmonėms nešti gėrį. Teko girdėti, kad pastatą žadėjo renovuoti, bet gal per brangu, todėl nusprendė išvis nugriauti. Jei būčiau verslininkas, niekada negriaučiau, geriau statyčiau naują arba palikčiau tą patį“,- svarstė pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/