Per vasarą laukę sprendimų, rudenį verslininkai sulaukė akibrokšto

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas griežtai nesutinka su dabartinius Plento gatvės projektu.
Rugsėjo 14 dieną įvyko antrieji verslo pusryčiai, kurių metu paliesti Biržų miesto Plento gatvės remonto klausimai. Verslininkai šią gatvę vadina maitintoja, svarbiausia pramonine gatve Biržuose. Bet po „skanių“ verslo pusryčių įmonių vadovai liko nusivylę: „Aišku, kad... niekas neaišku ir vėl tie biurokratai sprendimus „užmuilino“. Todėl dar vienas susitikimas su savivaldybės vadovais įvyko rugsėjo 18-ąją.

Verslininkai laukė, bet valdininkai projekto nepakeitė

Vakar UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas ir UAB „SLT Industrial Components“ vadovas Liutauras Variakojis susitiko dar kartą su meru Kęstučiu Knizikevičiumi aptarti Plento gatvės remonto darbų.

„Diskutavome apie Plento gatvės ateitį. Bet šiandienos susitikime mums susidarė toks įspūdis, kad jie tik laukė mūsų patvirtinimo dėl to, kad galėtų tęsti dabartinį projektą. Mums tai pasirodė labai keista, nes gegužės mėnesį vykusiame susitikime buvo išsakyta nuomonė, kad 6 metrų pločio Plento gatvė yra netinkama pramoniniam rajonui – žaliavų atvežimui ir produkcijos išvežimui. Mes galvojome, kad jie ruošia kitą projekto alternatyvą, samdė naują projektuoją. Bet, pasirodo, jie tik kažkokias detales derino esamame projekte ir niekas nepasikeitė. Aš griežtai pasakiau, kad nesutinku su šiuo projektu“, – „Biržiečių žodžiui“ kalbėjo A. Kurganovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/